Help for English

Kde sehnat HIMYM?

 

Měl jsem v plánu pořídít si How I Met Your Mother, seasons 1–7 z webu TV Shows, bohužel jsem dnes zjistil, že web končí a je veliká pravděpodobnost, že HIMYM už neseženu. Rád bych se na něj podíval v angličtině (dabing i titulky), ale nevím, kde bych to mohl sehnat. Poradíte mi prosím?

Taky je mi líto, že ta možnost končí. Plánoval jsem ji v budoucnu využít. Ale co naděláme.

Tak mně by stačilo vědět, kde se to dá sehnat. Dokud se to někde sehnat dá, je to v pohodě :) Ale pak by to možná chtělo kupovat ve více lidech :)

No jo… když on ty moje články nikdo nečte. Hned jako první obchod v posledním článku je Amazon.

Tam maj box set 1–7 (celkem 21 disků) v tuto chvíli za 45 liber. Koukal jsem se vám na dopravu, ta mi vyskočila jen 4,28, takže celé (včetně dopravy) byste to měl za necelých 50 liber, to je cca 1600,– Kč. Viz Amazon zde

Více o nakupování na Amazonu zde

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.