Help for English

členy

 

Dobrý den,

Když mám větu:

The unique combination of THE steel reinforcement, which gives more stiffness to the element, and THE recycled plastic material, which enables better durability and a great protection of THE steel reinforcement, has been used for several constructions and the range of possibilities of using THE recycled plastic material has expanded .

jak je to tam se členy? budou tam/nebudou a proč? osobně bych řekla, že nebudou, protože se jedná o obecné vyjádření, ale nejsem si zcela jistá. nemluvíme specificky o THE STEEL REINFORCMEMENT, ale prostě obecně o všech. Je to tak? Děkuji

a ještě jedna věc, když v textu odkazuji na obrázek, napíšu as it's seen in figure 6, proč tam není člen? jak se to dá vysvětlit? :-)

někdo nějaký rady, prosím? docela to spěchá :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sharci vložený před 11 lety

a ještě jedna věc, když v textu odkazuji na obrázek, napíšu as it's seen in figure 6, proč tam není člen? jak se to dá vysvětlit? :-)

zbytek… pak asi bez členů, ale celá ta věta je taková překombinovaná, nekonečná a těžko se v ní vyznat.

Děkuju :-) Máte pravdu, věta je to složitá, já pouze provádím korekturu, nicméně už jsme se shodly, že kolegyně větu zkrátí. Přesto mě to zajímalo, mám často u členů ten problém, že si jsem téměř jistá, kdy je použít a kdy ne, ale často nejsem schopna to vysvětlit … proto se vždycky obrátím na tyto stránky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sharci vložený před 11 lety

Děkuju :-) Máte pravdu, věta je to složitá, já pouze provádím korekturu, nicméně už jsme se shodly, že kolegyně větu zkrátí. Přesto mě to zajímalo, mám často u členů ten problém, že si jsem téměř jistá, kdy je použít a kdy ne, ale často nejsem schopna to vysvětlit … proto se vždycky obrátím na tyto stránky :-)

No, ono právě u vět, které jsou už tak ne úplně nejlépe postavené, se těžko určují členy.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.