Help for English

Kde sehnat DVD Star Trek?

 

Brouzdám po internetu a nenacházím :-(. Tak mě napadlo, že jste je už třeba někdo kupoval a poradíte.

Sháním DVD Star Trek: The Original Series – season 1 a musí splňovat tyto podmínky:

  • nové, nerozbalené
  • anglické znění
  • anglické titulky
  • použitelný k přehrání na našich dvd přehrávačích (region 2)
  • obyčejné balení (nechci platit dvojnásobek jen za speciální box)
  • jde poslat do ČR (za normální peníz)

Jestli někdo víte, kde takové objednat, dejte mi prosím vědět.

A koukala jsi na Amazon?

Teď koukám, že nepíšou, že to má angl.titulky. Dle mého by to mělo mít. Na Amazonu občas toto neřeší, ale pokud je více edicí, tak je možné, že tam titulky nejsou.

Pak můžu doporučit WOW HD, kde je to sice dražší, ale bude určitě levnější doprava (snad je i zdarma), a tam angl.titulky zmiňují.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Teď koukám, že nepíšou, že to má angl.titulky. Dle mého by to mělo mít. Na Amazonu občas toto neřeší, ale pokud je více edicí, tak je možné, že tam titulky nejsou.

Pak můžu doporučit WOW HD, kde je to sice dražší, ale bude určitě levnější doprava (snad je i zdarma), a tam angl.titulky zmiňují.

Romane, moc dík. Já začala tím Amazonem, pak jsem prošla pár dalších obchodů, ale když tam titulky nebyly napsané, radši jsem to přeskočila. Mám už zkušenost, že některá dvd jsou bez titulků a tohle je pro syna, bez nich by to ještě nedal.

Nejlepší je mrknout se nejprve na www.find-dvd.co.uk, kde najdeš všechny britské online obchody a vidíš aktuální cenu, ale mnoho z nich k nám nedováží, nebo mají drahou dopravu.

Stejně funguje i na cédéčka web www.find-cd.co.uk, ačkoli já nejraději na CD používám britský Amazon a jejich sekci “used”, kde jsou CD ve výborném stavu a fakt za pár korun, pokud najdeš prodejce, který k nám dováží.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Nejlepší je mrknout se nejprve na www.find-dvd.co.uk, kde najdeš všechny britské online obchody a vidíš aktuální cenu, ale mnoho z nich k nám nedováží, nebo mají drahou dopravu.

Stejně funguje i na cédéčka web www.find-cd.co.uk, ačkoli já nejraději na CD používám britský Amazon a jejich sekci “used”, kde jsou CD ve výborném stavu a fakt za pár korun, pokud najdeš prodejce, který k nám dováží.

Super, díky za tip!

Já mám všechny Star treky kromě právě TOSky a titulky mají. Bylo by divné, aby byla TOSka bez titulků…

Teď jsem to našla na dvd.it. Mají tam vypsané všechny jazyky i titulky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 11 lety

Já mám všechny Star treky kromě právě TOSky a titulky mají. Bylo by divné, aby byla TOSka bez titulků…

Divný by to asi bylo, ale nechci riskovat. Jak už jsem psala, stalo se mi, že jsem si koupila na Amazonu DVD a bylo bez titulků.
Každopádně už je objednáno a tudíž vyřešeno :-). Snad nebude syn zklamaný tím zpracováním (kulisy a efekty).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chocolatka vložený před 11 lety

Divný by to asi bylo, ale nechci riskovat. Jak už jsem psala, stalo se mi, že jsem si koupila na Amazonu DVD a bylo bez titulků.
Každopádně už je objednáno a tudíž vyřešeno :-). Snad nebude syn zklamaný tím zpracováním (kulisy a efekty).

Koupila si remasterovanou verzi? Tam uz jsou efekty slusne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 11 lety

Koupila si remasterovanou verzi? Tam uz jsou efekty slusne.

Jojo, remasterovanou. Je to podle tebe velký rozdíl? Jsem na to sama zvědavá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chocolatka vložený před 11 lety

Jojo, remasterovanou. Je to podle tebe velký rozdíl? Jsem na to sama zvědavá.

Kdyz jsem sledoval TOS (neremasterovanou), tak jsem u par dilu usnul. K remasterovane jsem se tedy uz nedostal. Nemyslim si, ze ten rozdil je velky, ale kdyz uz nejake tak stare sci-fi jako TOS, tak remastered verzi pokud to jde.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.