Help for English

Ideální fungování Help Fóra

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 11 lety

S nápadem souhlasím, rovněž s poslední (zkušenou) poznámkou o vtipnosti či shazování p.Hudíka.

K rukavici v ringu: to neříkám, že ne. Shrnuto, je mi líto času, který strávím pročítáním několika příspěvků než se dočtu k tomu “potřebnému”. Odtud stížnost.

Nejspíš chápu český idiom jinak: (rukavice …= položená otázka, na kterou někdo čeká odpověď). Chytání za slovíčka prosím ne!

Snad se ostatní povznesou nad moji neznalost českých idiomů a i odpoví na výše položenou otázku p. Hudíka.

Chceme, aby toto fórum fungovalo jako stylem Otázka → Odpověď?

  • beru to jako účel Help fóra. Pokud někdo něco neví, zeptá se a očekává jasnou odpověď. Jinak by to podle mě ztrácelo smysl. K naprosto volné diskuzi slouží např. kategorie Ostatní… Jinak – kdyby tazatelé psali přesnější název vlákna, měli by s toho užitek i ostatní. Je pravda, že vlákno s názvem dotaz apod. ani neotvírám.
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 11 lety

Chceme, aby toto fórum fungovalo jako stylem Otázka → Odpověď?

  • beru to jako účel Help fóra. Pokud někdo něco neví, zeptá se a očekává jasnou odpověď. Jinak by to podle mě ztrácelo smysl. K naprosto volné diskuzi slouží např. kategorie Ostatní… Jinak – kdyby tazatelé psali přesnější název vlákna, měli by s toho užitek i ostatní. Je pravda, že vlákno s názvem dotaz apod. ani neotvírám.

100% súhlasím…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.