Help for English

Společná motivace

 

Zdravím, ráda bych zde našla nějaké spřízněné duše, které se rozhodli se řádně opřít do aj. Dodělala jsem si VŠ, udělala státnice z nj a teď bych se chtěla naplno věnovat aj, sestavila jsem si jakýsi učební plán, kterého bych se ráda držela. Moje úroveň je B1 – gramatika, slovní zásoba, A1 – mluvení , poslech. Myslím, že by bylo fajn si vyměňovat poznatky, pokroky, dodávat si síly, když se nám zrovna nechce.;-)

Jsem na tom s AJ podobně jako ty… Jestli máš skype, můžeme si i psát 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš vložený před 11 lety

Jsem na tom s AJ podobně jako ty… Jestli máš skype, můžeme si i psát 

Boužel skype nemám, jsem jen na FB. Jedeš podle nějaké učebnice?

Ak je vaša slovná zásoba približne na úrovni B1, mám vo zvyku odporúčať knihu, ktorú si sám neviem vynachváliť. Síce používam level pre ADVANCED študentov, no viem, že celá rada Oxford Word Skills je geniálna. Vám teda odporúčam Oxford Word Skills Intermediate.

Na HFE je recenzia k tejto knihe, síce o verzií BASIC, ale na rovnakom princípe fungujú i vyššie úrovne, iba s náročnejšou slovnou zásobou. A teda na to, aby ste získali predstavu o čom tá rada kníh približne je, nie je na škodu si recenziu prečítať. Kliknite TU

Podľa mňa by vám táto učebnica ako spoločník pri rozvoji slovnej zásoby mohla byť nápomocná.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marecek vložený před 11 lety

Ak je vaša slovná zásoba približne na úrovni B1, mám vo zvyku odporúčať knihu, ktorú si sám neviem vynachváliť. Síce používam level pre ADVANCED študentov, no viem, že celá rada Oxford Word Skills je geniálna. Vám teda odporúčam Oxford Word Skills Intermediate.

Na HFE je recenzia k tejto knihe, síce o verzií BASIC, ale na rovnakom princípe fungujú i vyššie úrovne, iba s náročnejšou slovnou zásobou. A teda na to, aby ste získali predstavu o čom tá rada kníh približne je, nie je na škodu si recenziu prečítať. Kliknite TU

Podľa mňa by vám táto učebnica ako spoločník pri rozvoji slovnej zásoby mohla byť nápomocná.

Knihu Oxford Word Skills Intermediate vlastím, je skvělá.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.