Help for English

Knihy a časopisy - velmi levně

 

Nabízím časopisy, knihy a DVD – vše levně. Pomohlo mi to na B2 certifikát a teď to již nepotřebuji.

Cena časopisů snížena na** 15Kč za kus**. V případě velkého balíku poštovné zdarma.

KNIHY:

THE BOURNE LEGACY – ERIC VAN LUSTBADER – Bournovo ultimátum, jistě řada z Vás zná z výborné filmové série. Napínavé, čtivé, 530 stran. Cena 80Kč.

THE NINJA – ERIC VAN LUSTBADER – další výborná kniha stejného autora. 530 stran. Cena 50Kč.

THE KING OF TORTS – JOHN GRISHAM Většina knih se stala rychle bestsellerem – všem DOPORUČUJI. Mám více těchto knih v nabídce, většinou mají kolem 500str. Cena 50Kč.

THE CHAMBER – JOHN GRISHAM Cena 50Kč.

THE TESTAMENT – JOHN GRISHAM. Mám ji 2×. Cena 50Kč papercover, druhá má pevnou vazbu za 70Kč.

IT´S NOT ABOUT THE BIKE – LANCE ARMSTRONG – Zajímavá kniha zejména pro bikery. Cena 50Kč.

***ZJEDNODUŠENÁ ČETBA *** THE PICTURE OF DORIAN GRAY – OSCAR WILDE – světová klasika, fantasy-horror,level 3 Pre-intermediate. Příběh + cvičení na konci knihy. Nová byla za 175Kč, nabízím za 75Kč.

DVD ZA ZLOMEK CENY: Vynikající způsob jak se zlepšovat v angličně, navíc výborná zábava.

Terminator: Sarah Connor Chronicles Season 1 na DVD + Season 2 na Blu Ray 5DVD – 180 Kč

Joey (season 1) – 110 Kč – – pokračování Přátel, hraje tu pouze Joey.

House MD (season 1–5 na DVD) – 220 Kč- seriál nemá titulky

Chuck (season 1–2 na DVD 6× + season 3 na Blu-ray) – 190 Kč

Greek (chapter 1–4) – 190 Kč – pozor, americký region, přehrávat jde na odblokovaných DVD přehrávačích nebo v počítači

ČASOPISY: Jedná se o časopis SPOTLIGHT, vydávají ho v Německu. Časopis má velmi zajímavé články (kultura, historie, reálie anglicky mluvících zemí + sposta dalších zajímavostí). Čtu si je cestou do/z práce v dopravních prostředcích, čas krásně utíká a angličtina se rychle zlepšuje. Pokud by měl někdo zájem, zašlu seznam, cena by byla velmi zajímavá. Můžu nabídnout na zkoušku třeba jen pár časopisů, nebo naopak poslat pořádný balík.

Malá ukázka tohoto časopisu na jejich webu: časopis Spotlight Myslím, že na webu najdete někde i jedno ukázkové číslo ke stažení, případně Vám ukázkové číslo v pdf pošlu na Váš email.

Pokud tedy budete mít o cokoli zájem, napište mi. Budu se těšit.

Zdraví Petr

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.