Help for English

Konverzační klub v Praze

 

BYDLÍM V PRAZE A RÁDA BYCH NAVŠTÍVILA VÁŠ KLUB. DEJTE MI VÍCE INFORMACÍ. DĚKUJI MARIE

Pro všechny zájemce o konverzační skupinu v Praze:

Měli jsme teď delší (letní) pauzu, ale skupina se začíná zase rozbíhat. Kdo máte zájem, napište mi na:
chocolatka@seznam.cz (edit 26.1.2015 – bohužel nebudu delší dobu k dispozici, pište prosím soukromé zprávy Ondrovi K., díky za pochopení)

Setkáváme se v kavárně Pražírna (u metra I.P.Pavlova), ale nebráníme se ani jinému příjemnému místu v dobré dostupnosti metrem.

Termíny našich setkání najdete zde: http://eng.wz.cz/forum/index.php

Ahoj,hledám někoho kdo by si chtěl pokecat v angličině v Praze. Ve velkých skupinách se stydím mluvit anglicky , takže hledám spíš jednoho či max. dva lidi na případné pravidelné scházení se někde poblíž metra, nejlépe někdo s podobnou úrovní AJ, mám zhruba C1. Tak kdyžtak na e-mail nunutoolie@gmail.com 

We will start our meetings in Pražírna cafe again on Wednesday, October 15th, 2014 at six o'clock. Newcomers are welcome. If you want to join, please PM me so we can book a place for you.

Plánujete další sraz? Ráda bych se zúčastnila a přidala se ke skupině.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Kalista vložený před 10 lety

We will start our meetings in Pražírna cafe again on Wednesday, October 15th, 2014 at six o'clock. Newcomers are welcome. If you want to join, please PM me so we can book a place for you.

Is this conversation still working? I would like to join you, is it possible? Thank you Hanka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hanka Vondrová vložený před 9 lety

Is this conversation still working? I would like to join you, is it possible? Thank you Hanka

Hi, I´m interested in the conversation too. Is not here someone from Prague 6? …but also it may be only the correspondence, I need any contact with English :) Alena

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Kalista vložený před 10 lety

We will start our meetings in Pražírna cafe again on Wednesday, October 15th, 2014 at six o'clock. Newcomers are welcome. If you want to join, please PM me so we can book a place for you.

I would like visit your meetings in Prazirna too. Please, could you send me informations if is possible. Thank you Michala

Ahoj všem, moc ráda bych se dál zdokonalovala nejen ve škole, ale i sama. Je tu někdo, kdo by si chtěl dopisovat. Už nebydlím v Praze, ale na Vysočině a tak je pro mne dopisování tou jedinou možností. Předem děkuji za nabídky. Pěkný den Jiřka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mimicha vložený před 9 lety

I would like visit your meetings in Prazirna too. Please, could you send me informations if is possible. Thank you Michala

Ahojky, děláte stále konverzační schůzky. Momentálně angličtinu nepoužívám a mám dost výpadky :( Potřebovala bych nějak začít mluvit :)Děkuji moc, Š.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Kalista vložený před 10 lety

We will start our meetings in Pražírna cafe again on Wednesday, October 15th, 2014 at six o'clock. Newcomers are welcome. If you want to join, please PM me so we can book a place for you.

Is it still working? I would like to take a part in your group.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od alenas1976 vložený před 9 lety

Hi, I´m interested in the conversation too. Is not here someone from Prague 6? …but also it may be only the correspondence, I need any contact with English :) Alena

Hi,

here is my contact (krizova.kveta@seznam.cz), we can correspond and sometimes meet and chat. I'm also from Prague 6.

Ahoj všem, je toto téma stále aktuální? Bývám na P6 a takový pokec třeba na Letné přes léto by nebyl špatný.;-) Kdyžtak napište na augustinova.klara@centrum.cz. Mívám čas po práci každý den kolem 16:00 až do cca 20:00. Viděla jsem, že se na Letné cvičívá tai-chi a jóga zdarma, tak bysme to mohli i spojit :-P

Ahoj, přidávám se také s prosbou o příp. konverzaci v angličtině. Spíš ale hledám někoho kdo anglicky umí dobře a kdo má trpělivost – potřebuji se donutit začít konečně anglicky mluvit, nějak jsem se zatím naučila používat ji jen pasivně a s aktivním využitím mám poněkud potíže. Pokud by se někdo ochotný našel, prosím ozvěte se na kveta.gebauerova@centrum.cz. Jsem nejvíc na Praze 5, 6 a 7, ale nebyl by problém se sejít i jinde po Praze.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.