Help for English

English Harmony

 

Zdravím,

chci se zeptat, jaký máte názor na tohoto ‘učitele’ angličtiny? Máte popřípadě někdo zkušenost s jeho programem, který nabízí na svých stránkách?

Abych se sám k tomu vyjádřil, mě osobně dotlačil k tomu, abych se přestal vymlouvat, že nemám s kým mluvit, když můžu mluvit sám se sebou. Osobně myslím, že je tento pán velmi inspirující, ovšem nevím jestli se pořízení jeho programu vyplatí. Tak kdyby měl někdo zkušenosti, přispějte do diskuze.

Milan :-)

První postřeh – irituje mě jeho výslovnost. Ale to je možná pouze můj soukromý problém. Nechtěl bych to od něj pochytit. ;-)

No totiž pan Robby Kukurs je původem z Lotyšška, tak proto ten přízvuk. Ale chápu, taky bych raději poslouchal přízvuk rodilého mluvčího, nicméně tady jde spíše o ten obsah. Každopádně i to je názor. :)

Souhlas… otevřel jsem, poslechl jsem si 2 minuty a zavřel jsem…

Hlavně první věta na úvodním videu “Hello everyone…” – to jsem mu fakt skoro nerozuměl a myslel jsem si, že to je nějaká parodie.

EDIT: Jo, třeba je dobrý, ale mně jeho přízvuk fakt rve uši (pustil jsem si další videa).

Tak asi mám pro tohle vyšší míru tolerance, nebo já nevím. :D Jako je pravda, že ten přízvuk není moc extra. Řekl bych, že to dělá hlavně to, že jedním z jeho rodných jazyků je ruština.

Já jeho videa docela poslouchal, obzvlášť ta idiomatická. Nějak jsem ten přízvuk neřešil. Jak vidím ale, tak to je asi hlavní kámen úrazu. :)

Každopádně díky zatím za názory.

OK, tak mi to nedalo. Přece jen jste náš stálý čtenář a tak jsem si říkal, že byste to sem nedal jen tak, nebo dokonce jako spam…

Takže… jestli mě teda něco štve, tak je to fakt, že si říká fluency expert a mluví, jak mluví…

Nechme to bokem. Viděl jsem jedno celé video. OK, názory sice nejsou přelomové, ale určitě někoho můžou někam posunout.

Nicméně pak jsem si otevřel ten web, kde prodává svůj produkt. A když pominu cenu (!!!), tak to je přesně ten druh webu, který mě přímo děsí. Ten vzhled, rámečky, červená barva, 100% garance vrácení peněz, ohlasy od nadšených uživatelů…

Úplně stejně (ale úplně stejně) vypadaj některý weby, kde prodávají zázračné prášky na hubnutí, apod.

A věřím snad i tomu, že pokud bych tam začal klikat, začne mi to nabízet slevy apod. pokud koupím teď a právě teď!…

Takže jeho výslovnost + forma prodeje = nekoupil bych si to ani za dolar

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

OK, tak mi to nedalo. Přece jen jste náš stálý čtenář a tak jsem si říkal, že byste to sem nedal jen tak, nebo dokonce jako spam…

Takže… jestli mě teda něco štve, tak je to fakt, že si říká fluency expert a mluví, jak mluví…

Nechme to bokem. Viděl jsem jedno celé video. OK, názory sice nejsou přelomové, ale určitě někoho můžou někam posunout.

Nicméně pak jsem si otevřel ten web, kde prodává svůj produkt. A když pominu cenu (!!!), tak to je přesně ten druh webu, který mě přímo děsí. Ten vzhled, rámečky, červená barva, 100% garance vrácení peněz, ohlasy od nadšených uživatelů…

Úplně stejně (ale úplně stejně) vypadaj některý weby, kde prodávají zázračné prášky na hubnutí, apod.

A věřím snad i tomu, že pokud bych tam začal klikat, začne mi to nabízet slevy apod. pokud koupím teď a právě teď!…

Takže jeho výslovnost + forma prodeje = nekoupil bych si to ani za dolar

You said it! :)
Také mi to připomnělo mnoho podobných webů (jak vydělat bez práce jen klikáním na internetu či obchodováním s měnou, jak sbalit každou holku TTT atd.).
Pokud je produkt tohoto pána funkční (hypoteticky předpokládejme), nepotřebuje přeci takovéhle “berličky” – vždyť na YouTube je spousta videa s angličtinou zdarma a víme, že někteří z tvůrců jsou velmi schopní – pokud by prodávali svoje produkty, lidé si je rádi koupí, protože prostě budou z vlastní zkušenosti vědět, že jsou dobré. :)

To byl ode mě opravdu regulérní dotaz. Nejspíš jsem tomu chlapíkovi až moc uvěřil, teď když čtu ty vaše názory (web, způsob prodeje, apod.), tak vlastně nemůžu než souhlasit. Byl jsem nejspíš trochu slepý (trochu dost). Ta cena mi samozřejmě přišla nehorázná, proto jsem sem také vkládal ten dotaz.

A to jsem myslel, že jsem proti těmto obchodníkům imunní. :-8

No pánové, zcela vážně vám oběma děkuji. Myslím, že tenhle topic může být klidně uzavřen.

 

Vlákno je zamčené. Nelze do něj přispívat.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.