Help for English

Nakupování přes ebay

 

Ahoj, rád bych si koupil koženou bundu přes ebay.co.uk a chci se zeptat, má někdo zkušenosti s nakupováním? Když si zboží objednám, bude mi volat a pživeze zboží čech? Nerad bych se bavil anglicky, zvlášť po telefonu a vysvětloval, že mi třeba nevyšel termín a nebudu zrovna doma, poštu mám o dvě dědiny dál. Zboží zaplatím předem :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jura1992 vložený před 10 lety

Ahoj, rád bych si koupil koženou bundu přes ebay.co.uk a chci se zeptat, má někdo zkušenosti s nakupováním? Když si zboží objednám, bude mi volat a pživeze zboží čech? Nerad bych se bavil anglicky, zvlášť po telefonu a vysvětloval, že mi třeba nevyšel termín a nebudu zrovna doma, poštu mám o dvě dědiny dál. Zboží zaplatím předem :)

Volat vám nikdo nebude, pošlou to normálně poštou. Dokonce to nebude ani balík, ale obyčejné psaní “větších rozměrů”.

Jinak pokud máte nějaké konkrétní dotazy, napište mi soukromou zprávu a já vám poradím. A u dražších věcí bych byl na eBayi dost opatrný…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.