Help for English

NE KAŽDÝ používá Facebook

 

Mohli byste prosím dát možnost uživatelům propojit svůj účet také s Google Plus? V nastavení účtu je kolonka “Sociální sítě”, (množné číslo), ale k výběru je jen jedna jediná síť.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 43LightMinutes vložený před 9 lety

Mohli byste prosím dát možnost uživatelům propojit svůj účet také s Google Plus? V nastavení účtu je kolonka “Sociální sítě”, (množné číslo), ale k výběru je jen jedna jediná síť.

Naprosto souhlasim, nemam rad stranky, kde cpou lidem jen facebook. G+ je dnes hodne rozsireny, tak nechapu proc tu neni na vyber.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaroslav777 vložený před 9 lety

Naprosto souhlasim, nemam rad stranky, kde cpou lidem jen facebook. G+ je dnes hodne rozsireny, tak nechapu proc tu neni na vyber.

hodně u mě patrmě nabývá jiných hodnot, páč sem nepotkal nikoho kdo by to kdy používal

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Megadeth vložený před 9 lety

hodně u mě patrmě nabývá jiných hodnot, páč sem nepotkal nikoho kdo by to kdy používal

Já, když už někdy, tak google+.

Pokud vím, tak Facebook nikomu nenutíme. Můžete používat přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla. Články můžete sdílet ručně pomocí vložení odkazu.

Přihlášení pomocí Google Plus bylo připraveno, ale na jeho realizaci se nikdy nedostalo.

Nechci se pouštět do diskuze, která síť je nebo není populární. Na základě naměřených údajů, rozhovorů a dotazníků, které mám dispozici, mohu prohlásit, že se nám větší integrace v současné době nevyplatí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 9 lety

Pokud vím, tak Facebook nikomu nenutíme. Můžete používat přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla. Články můžete sdílet ručně pomocí vložení odkazu.

Přihlášení pomocí Google Plus bylo připraveno, ale na jeho realizaci se nikdy nedostalo.

Nechci se pouštět do diskuze, která síť je nebo není populární. Na základě naměřených údajů, rozhovorů a dotazníků, které mám dispozici, mohu prohlásit, že se nám větší integrace v současné době nevyplatí.

“mohu prohlásit, že se nám větší integrace v současné době nevyplatí.”

Mohu se zeptat jakým způsobem na tom tratíte, pokud dáváte uživatelům na výběr o jednu hlavní světovou sociální síť navíc? Jak se to přesně “nevyplatí” vám?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 43LightMinutes vložený před 9 lety

“mohu prohlásit, že se nám větší integrace v současné době nevyplatí.”

Mohu se zeptat jakým způsobem na tom tratíte, pokud dáváte uživatelům na výběr o jednu hlavní světovou sociální síť navíc? Jak se to přesně “nevyplatí” vám?

Přidání libovolné funkce nějakou dobu trvá. Je třeba počítat i s časem na údržbu a na to, že celý projekt se tím komplikuje. Každou funkcí se zároveň komplikuje uživatelské rozhraní a další úpravy.

Stále máme velice dlouhý seznam nápadů na vylepšení a vždy je pouze otázkou volby vybrat do čeho se pustíme. O tom, jakým způsobem budeme vybírat danou funkci by se jistě dalo dlouho diskutovat, ale věřím, že to není nutné.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.