Help for English

Překlad vět

 

Ahoj můžu se zeptat jak bych přeložila tuto větu:

  1. **mám dvě oblíbené zpěvačky Demi Lovato a Lucy Hale

** a

  1. Já mám ráda dvě zpěvačky Demi a Lucy- ? I like two singers Demi and Lucy
  1. My two favorite singers are Demi and Lucy.
  2. I like two singers – Demi and Lucy.

Aha moc děkuju a můžu se ještě zeptat kdyby to bylo:

  1. Já mám dokonce dvě obl. zpěvačky Demi a Lucy tak by to bylo jak? :-)
  2. co máš v batohu? What do you have in your bag? šlo by to taky jako** What's in your bag?** nebo kdby někdo přinesl nějakej dárek můžu se zeptat i Co to máš? i Co je to?
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniela Bezpalcova vložený před 9 lety

Aha moc děkuju a můžu se ještě zeptat kdyby to bylo:

  1. Já mám dokonce dvě obl. zpěvačky Demi a Lucy tak by to bylo jak? :-)
  2. co máš v batohu? What do you have in your bag? šlo by to taky jako** What's in your bag?** nebo kdby někdo přinesl nějakej dárek můžu se zeptat i Co to máš? i Co je to?

:-)
There are even two singers that are my favorite – D & L.

What have you got in your backpack?
What do you have in your backpack?

Aha! Děkuji moc už to chápu měl by jste být učitel! Děkuji moc za vysvětlení :-)

:Šlo by i : I have two favourite singers. Their names are/ They are ? Šlo by to taky? Asi ano ale bylo by to trochu zdlouhavý je to tak? Jo a ještě něco kdybych chtěla přeložit tuhle větu : Já mám moje dvě obl.zpěvačky Demi a Lucy na domácí úkol jak by to bylo? a kdbych jen chtěla říct že Já mám dvě zpěvačky na domácí úkol /Já mám dvě obl.zpěvačky na domácí úkol tak použiju to have ? Je to tak?

Chápu to tedy správně: Mám psa retrívra- My dog is a retriever= I have a dog, he is a retriever. Have you got a pet? Yes. I have a dog, he's a retriever. nikoliv My dog is retriever. Je to tak? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniela Bezpalcova vložený před 9 lety

Chápu to tedy správně: Mám psa retrívra- My dog is a retriever= I have a dog, he is a retriever. Have you got a pet? Yes. I have a dog, he's a retriever. nikoliv My dog is retriever. Je to tak? :-)

Ano. :-)

Větě “Já mám dvě zpěvačky na domácí úkol” nerozumím. Co chce ta věta říct?

Že sem si připravila dvě zpěvačky na dom. úkol

Ještě něco co když chci říct Mám nové jméno a příjdu domů s tím, ale ještě to nové jméno nehci říct nechci to tak vyvalit, až když se mě zeptají- je to dobře?

A ještě prosím kdybych chtěla přeložit větu: Mám dvě obl. zpěvačky.Jmenují se.....

I have – je tedy tehdy když se nehodláme říct třeba jaké máme jméno ale kdyby to bylo třeba takhle že bych přišla domů a řekla I have a new name. Nikdo by tam nebyl a neodpověděl tak bych mohla říci ****My new name is blabla.** I am blabla I am blabla now. ** Šlo by to? :-) tak jo je to tak?

A co třeba Já mám za domácího mazlíčka psa- My dog is my pet. ? Je to tak?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniela Bezpalcova vložený před 9 lety

Že sem si připravila dvě zpěvačky na dom. úkol

I've prepared my homework about two singers (o dvou zpěvačkach).
I've prepared my homework about my favourite singers, … (za tečky si dosaďte jména).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.