Help for English

Označování úrovně přímo v článcích

 

Dobrý den, mám takový možná hloupý dotaz. Bylo by možné označovat úroveň, pro kterou je ten který článek určen, také přímo v článku (například pod datem vydání). V přehledu článků je to pěkně značeno po boku, ale pokud si v komentářích ke článku nebo v diskusním fóru v odkazech rozkliknu daný článek, tak nevím pro jakou úroveň je určen. Se zájmem si čtu všechny články, které jsou zde, neznámé slovíčka si rozkliknu, zjistím výslovnost a význam, v tom problém nevidím. Myslím si, že není na škodu znát slovíčka (nebo mít aspoň povědomí o jejich významu) i z vyšších úrovní. Problém je jinde. Vím, že musím nejdříve zvládnou gramatiku na své úrovni (aktuálně Beginner). Ale přesto mám bohužel tendenci cpát si do hlavy i věci z vyšších úrovní, než na které jsem. Následkem čehož pak mám menší depku, že nechápu o čem se píše. Jinak bych Vám chtěla poděkovat za Vaše super stránky. Doteď jsem byla věčný začátečník, mám za sebou x pokusů o učení angličtiny bez jakéhokoliv výsledku, ale až s Vámi mě začala bavit a dokonce už začínám i číst v angličtině. Zatím sice jednodušší texty, ale vím, že když něčemu nerozumím, tak vysvětlení najdu na Vašich stránkách. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.