Help for English

V odpovědi na email - in reply to email

 

Dobrý den, ahoj.
Mohu Vás poprosit o kontrolu níže uvedené věty? Napadla mne v rámci modelové situace řešení technického problému mezi IT technikem a uživatelem po telefonu.

Věty:
Právě jsem Vám poslal prázdný email s předmětem “test”. Mohl byste mi prosím popsat Váš problém a poslat mi jej zpět v odpovědi na email? Jakmile obdržím popis problému, pokusím se Váš problém vyřešit.

Můj překlad:
I've sent you the empty email message with subject “test”. Could you describe your problem and send it back to me in reply to email? As soon as I receive your reply, I will try to solve your problem.

  1. Nejsem si jistý s tím obratem “v odpovědi na (email)”. Lze to vyjádřit in reply to (email)?
  2. Musí být před subject určitý člen?
  3. Lze případně použít větu “Could you send me a describe of your problem by email please?”

Děkuji Vám

Můj návrh:
I've sent you an empty/blank email named/titled “test” in the (email) subject/with the (email) subject (saying) “test”. Could you describe your problem and send it back to me in the reply? As soon as I receive your reply, I will try to solve your problem.

  1. Myslím, že stačí in the reply. Jinak by to šlo: in reply to the email.
  2. Já bych ho tam dal.
  3. Could you send me a description of your problem via email please?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.