Help for English

ako napisat, ze peniaze na ucet dorazili

 

Chcem napisat jednoduchu vetu. Napisem o co ide. Kupil som si na aliexpress tovar, zaplatil som kartou a o 2 dni mi predajca napisal, ze peniaze mu este nedosli a na dany tovar mi dava zlavu 2 $. Tak ja som si objednal znova ten tovar aj so zlavou a predoslu objednavku som zrusil. Avsak medzi tym mne s uctu cenu za prvu objednavku odratalo. Predajca mi odpisal, ze peniaze s prvej objednavky mi do 1–2 dni odosle s5 a ze ho mam potom informovat. Takze chcem mu napisat velmi jednoducho, ale neviem ako to vyjadrit. Dakujem, peniaze mi uz na ucet dosli (prisli, dostal som .....) thx.

I have already received the money, thank you.

Pro podobné dotazy pište příště do Helpfora. :-)

Případně mě napadá: The amount of money for the order XXX has just appeared on my bank statement. Thank you and I apologize for any inconvenience.

thx, to prve sa mi zda jednoduchsie, ale to druhe je take decentnjsie, no pouzijem asi prve :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.