Help for English

zůstatek na OysterCard

 

Prosím, jak se správně zeptat: Kolik peněz(kreditu) mi na kartě zůstalo? Je to: How many pounds remained at the card? or How much money remained at the card? ??? Předem díky…

How much do I have left? Více zde.

Nicméně zůstatek přece zjistíte v jakémkoli automatu…

Díky moc. U Oyster se mi to zatím nepovedlo. Online nefunguje, protože jako cizinec jí nemůžu zaregistrovat a při průchodu jen označuji na žlutých čtečkách, které zůstatek neukazují… Jó, zlatá Plzeňská karta…;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 9 lety

Díky moc. U Oyster se mi to zatím nepovedlo. Online nefunguje, protože jako cizinec jí nemůžu zaregistrovat a při průchodu jen označuji na žlutých čtečkách, které zůstatek neukazují… Jó, zlatá Plzeňská karta…;-)

Já jsem se zaregistroval online v pohodě. Nicméně pokud se dotknete žlutého kotouče při odchodu z metra nebo při nástupu do autobusu, většinou na displeji vidíte, kolik si to vzalo a taky zůstatek. Ale není to všude a je to hodně malinkatý displej.

Ale když najdete jakýkoli automat na dobití Oyster karty, tak stačí přiložit a automat vám napíše momentální zůstatek a nabídne, že si můžete doplnit peníze…

Prosím, když jste registroval kartu, jak jste vyplnil adresu? ČR mi to nevezme…

Vím, že dříve jsem tam měl britskou adresu hotelu, ale pak to změnili a mám tam normálně českou adresu.

Nicméně registrace není nutná---- vždyť jsem vám psal, jak zjistit zůstatek (pokud jste teda v UK)

Díky moc.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.