Help for English

Samostudium na mateřské

 

Ahoj, poraďte mi prosím učebnici na samostudium. Angličtinu jsem se učila 11 let z toho jeden rok jsem měla pomaturitní studium s přípravou na FCE. Již od druháku na SŠ jsem studium flákala, FCE nedala a teď jsem už úplně marná, jelikož AJ už vůbec nepoužívám a je mi to líto. Přitom jsem měla vždycky dobré výsledky. Ráda bych na mateřské nezahálela a oprášila alespoň ty znalosti, které jsem doposud získala a mohla získat. Doma mám akorát New English File Elementary a NEF Upper-intermediat a Grammar for First Certificate s CD. NEF mi asi bude k ničemu, GFFC bude na samostudium asi vhodnější, ale ráda bych nějaký nižší level, protože si potřebuji oprášit opravdu i základy. Všimla jsem si, že tu doporučujete Destination. Je to v mém případě dobrá volba? A která? Spíše B1? Mockrát díky

Jestli uvažujete o Destination B1, třeba Vám při rozhodování pomůže tato krátká ukázka.
http://issuu.com/…_present_a/7
Jsou to první tři kapitoly – 12 stránek.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.