Help for English

Když se učím, do toho učení se mi pletou slovíčka, která již umím... To je otrava...

 

Naučil jsem se úměrně slovíček na nízkých levelech ovládání jazyka. Teď, když se chci naučit nějaké slovíčka, třeba v některém z programů, tak narážím na spousty slovíček, které už znám a ty které neznám, těch je maličko. A mě to vadí, že strávím dlouhé časy na odklikávání slovíček, co znám a pak se tam objeví dvě, tři, co se mohu naučit. A nechce se mi procházet seznam a vyhledávat ty učitelné.

Ale zase vím, že když se je budu učit takto, nějak pohromadě, tak se je naučím rychleji a lépe než když se je budu učit postupně z toho, co jsem přečetl náhodně bo všelijak…

A tak bych rád nějak zdroj slovíček, který mě nezklame… nebo něco nějakou tu radu… Vždyť můj problém, obdobný, už někdo musel mít…

Je možné vytvořit si vlastní slovní zásobu z různých tematických okruhů či oblastí a s tou pak pracovat v režimu učení a zkoušení. Já to tahle praktikuji v elektronickém slovníku Lingea Lexikon a myslím, že program English Me nabízí tuto funkci též.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od listeming vložený před 9 lety

Naučil jsem se úměrně slovíček na nízkých levelech ovládání jazyka. Teď, když se chci naučit nějaké slovíčka, třeba v některém z programů, tak narážím na spousty slovíček, které už znám a ty které neznám, těch je maličko. A mě to vadí, že strávím dlouhé časy na odklikávání slovíček, co znám a pak se tam objeví dvě, tři, co se mohu naučit. A nechce se mi procházet seznam a vyhledávat ty učitelné.

Ale zase vím, že když se je budu učit takto, nějak pohromadě, tak se je naučím rychleji a lépe než když se je budu učit postupně z toho, co jsem přečetl náhodně bo všelijak…

A tak bych rád nějak zdroj slovíček, který mě nezklame… nebo něco nějakou tu radu… Vždyť můj problém, obdobný, už někdo musel mít…

Vyzkoušejte English Me (je na 7 dní zdarma). Vytváříte si tam vlastní okruhy, učíte se to, co potřebujete. Jsou tam samozřejmě také připravené okruhy od nás nebo sdílené okruhy od uživatelů. Ty si ale můžete upravit podle sebe.

Také máme něco, čemu říkáme ‘košík’ – na English Me nebo na Help for English si můžete dvojklikem otevřít slovníkové heslo a to si vložit do košíku. V English Me si potom z košíku můžete vytvořit okruh ke zkoušení. Opět tam budete mít jen to, co chcete vy.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.