Help for English

DPS a didaktika Aj souběžně?

 

Dobrý den, mám magisterský titul z neučitelského oboru+zkoušku C1 z angličtiny a ráda bych byla kvalifikovaná učitelka. Nevíte, jestli si jde v HK, Pardubicích nebo Liberci dodělat DPS a didaktiku jazyka (Aj) současně, nebo musím absolvovat každé zvlášť, popř. kde je to nejlepší (UHK, UPCE,TUL)? Díky za případné tipy a rady :) Martina

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Matana.Martina vložený před 9 lety

Dobrý den, mám magisterský titul z neučitelského oboru+zkoušku C1 z angličtiny a ráda bych byla kvalifikovaná učitelka. Nevíte, jestli si jde v HK, Pardubicích nebo Liberci dodělat DPS a didaktiku jazyka (Aj) současně, nebo musím absolvovat každé zvlášť, popř. kde je to nejlepší (UHK, UPCE,TUL)? Díky za případné tipy a rady :) Martina

Didaktické kurzy cizích jazyků pořádá taky Národní institut pro další vzdělávání NIDV. Jestli se dá didaktika jazyka a DPS studovat dohromady nevím, studovala jsem zvlášť :)

http://www.nidv.cz/…rihlasit.php?…

Jo a další tip, místo DPS jsem si udělala Bc na peďáku, bylo to sice delší, ale mnohem levnější. Hodně úspěchů :)

Díky za tip. O Bc. vím, ale protože už jej mám, sháním se raději po DPS někde “blízko”… :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Matana.Martina vložený před 9 lety

Díky za tip. O Bc. vím, ale protože už jej mám, sháním se raději po DPS někde “blízko”… :)

pokud máte Bc. z pedagogické fakulty, DPS pro kvalifikaci učitele angličtiny podle paragrafu 12 Zákona o pedagogických pracovnících s největší pravděpodobností asi potřebovat nebudete. Je to logické, Bc je “víc” než DPS.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od andreaf vložený před 9 lety

pokud máte Bc. z pedagogické fakulty, DPS pro kvalifikaci učitele angličtiny podle paragrafu 12 Zákona o pedagogických pracovnících s největší pravděpodobností asi potřebovat nebudete. Je to logické, Bc je “víc” než DPS.

Já vím, jaké jsou ze zákona podmínky. Právě proto hledám DPS, neb mám Mgr. z mezinárodních vztahů a evropských studií :)

aha, váš předešlý příspěvek jsem pochopila, jako že Bc. z peďáku už máte. Proto mi bylo divné, že chcete ještě DPS.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.