Help for English

Členy

 

Ahoj všem na helpforenglish. Mám dotaz ohledně členů. Dnes jsem narazil na tuto větu: From left: Matthew Crawley from Downton Abbey- a traditional gentleman, The Duke of Cambridge, the modern gentleman. Jaké se to zde myslí s tím a potom the? Nějaké nápady mám, ale chtěl bych se ujistit u zkušeného angličtináře. Cheeers.

Odkaz je zde: http://www.telegraph.co.uk/…ntleman.html. Věta je pod obrázkem. Jedná se tam o dva rozdílné charaktery.

The tam je proto, že už to bylo zmíněno v nadpisu. Takový věci bych chtěl také řešit, až dosáhnu úrovně C1. ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boffin vložený před 9 lety

The tam je proto, že už to bylo zmíněno v nadpisu. Takový věci bych chtěl také řešit, až dosáhnu úrovně C1. ;-)

No tak to děkuju. Já si toho vůbec nevšiml a nedošlo mi to. Ta angličtina je hrozná. Hloupé pravidlo, opravdu :D . Členy jsou jednoduše zakletý téma. Budu s něma bojovat snad do konce života (i když se člověk věnuje úrovni C2).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.