Help for English

How posh is you vocabulary?

 

http://www.buzzfeed.com/…r-vocabulary

Dobré pro pobavení. Nemyslím, že by to mělo nějak zvlášť velkou vypovídací hodnotu.

Docela těžký. Věděl jsem jen 2, 7, 12 a 14.

Trojku jsem věděl vyřazovacím způsobem, neboť znám slovo engorged, ale to se asi nepočítá. :-D

LOL :-D

You got 11 out of 15 right! Your vocabulary is quite posh!

You could probably be trusted around minor members of the royal family without embarrassing yourself too much. You’re probably a dab hand at “Countdown” as well.

Thank you, Franta. :-)

Where do I find a button to see my results? I'm totally blind. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 9 lety

Where do I find a button to see my results? I'm totally blind. :-)

When I checked the last answer, I got it right away… no result button.

Thanks.

You got 14 out of 15 right! You did better than 92% of those who took this quiz! Your vocabulary is terribly posh! If Stephen Fry and a thesaurus had a lovechild, it probably wouldn’t even come close to your perspicacity, old chum.

U mně to nemá absolutně žádnou vypovídací hodnotu. Jenom slova co znám z češtiny jsem věděla (6–11,15) a zbytek byl střílení naslepo. Ale to hodnocení je vtipné :) What is “perspicacity”, by the way? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Geo vložený před 9 lety

You got 14 out of 15 right! You did better than 92% of those who took this quiz! Your vocabulary is terribly posh! If Stephen Fry and a thesaurus had a lovechild, it probably wouldn’t even come close to your perspicacity, old chum.

U mně to nemá absolutně žádnou vypovídací hodnotu. Jenom slova co znám z češtiny jsem věděla (6–11,15) a zbytek byl střílení naslepo. Ale to hodnocení je vtipné :) What is “perspicacity”, by the way? :-D

No počkat, jestli střílíte naslepo, tak to nemá žádnou vypovídající hodnotu! Radši napište, co jste věděli jistě, ne?…

Já jsem polovinu odvodila s frániny (jednou to bylo blbě) :-) Mně se právě taky líbilo to hodnocení a stoprocentně moje English není posh. :-D Věděla jsem sama 9.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 9 lety

Já jsem polovinu odvodila s frániny (jednou to bylo blbě) :-) Mně se právě taky líbilo to hodnocení a stoprocentně moje English není posh. :-D Věděla jsem sama 9.

Což je v podstatě to samé, jako odvodit to z latiny, jak jsem zmiňoval. :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.