Help for English

Poděkování/ PF 16

 

Dobrý den/ Ahoj všem

Vánoce jsou za dveřmi a konec roku 2015 jakbysmet. Chtěl bych vám všem moc poděkovat za všechnu tu pomoc, které se mi zde v letošním roce dostávalo. Bez vás by studium angličtiny bylo podstatně obtížnější.

Poděkování bych rád směřoval zvláště těmto lidem:

Franta K. Barták, Matěj K., Josef, Marek Vít, Roman Svozílek, swimmer, Lucka Skrčená, 5Falko5, Nevim 123, orim, Klotyl, Daniel Müller, Jiri, Megadeth...... věřím, že jsem na nikoho nezapomněl – kdyžtak mi promiňte ;-)

Přeji vám krásně prožité vánoční svátky a jen to nejlepší v roce 2016 8-)

Také děkujeme, a jsme rádi, že je HFE užitečné.
Budeme tu pro Vás a všechny ostatní i v příštím roce! :)

Moc děkuji, musím říct, že jsem příjemně překvapen a poctěn zároveň :).
Samozřejmě také přeji krásné Vánoce a hodně štěstí nejen při boji s angličtinou v novém roce 2016 :).

Také moc děkuji, všem prima lidem zde na HFE rovněž přeji krásné prožití Vánočních svátků, k Novému roku 2016 mnoho štěstí, zdraví a úspěchů nejenom při studiu angličtiny, ale i v osobním životě.

Také já se připojuji s přáním krásných Vánoc a do nového roku všechno nej, nej všem, kteří mě tady moc pomáhali a vždycky vyřešili “moje děsné problémy” :-) Obdivuji vaší práci, jste moc bezva a ještě jednou díííííky. :-)

Merry Xmas everyone!

Dobrý den. Asi jsem “objevila Ameriku”,ale moc díky za tyto stránky. Učím se po své čtyřicítce téměř 2 roky anglicky. Mám každý týden jednu lekci doma se soukromou lektorkou(kamarádka učitelka). Bohužel nemám moc příležitostí k mluvení. Právě jsme skončily první učebnici New Headway Elementary a narazila jsem při hledání možností samostudia na tento web. Je naprosto skvělý a děkuji tímto všem,kteří ho tvoří. Určitě se budu snažit každý den k němu sednout a zdokonalovat se. Pokud si někdo najde čas a dá mi ještě nějakou radu…budu moc ráda. Jitka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jurkovic vložený před 8 lety

Dobrý den. Asi jsem “objevila Ameriku”,ale moc díky za tyto stránky. Učím se po své čtyřicítce téměř 2 roky anglicky. Mám každý týden jednu lekci doma se soukromou lektorkou(kamarádka učitelka). Bohužel nemám moc příležitostí k mluvení. Právě jsme skončily první učebnici New Headway Elementary a narazila jsem při hledání možností samostudia na tento web. Je naprosto skvělý a děkuji tímto všem,kteří ho tvoří. Určitě se budu snažit každý den k němu sednout a zdokonalovat se. Pokud si někdo najde čas a dá mi ještě nějakou radu…budu moc ráda. Jitka

Jsme rádi, že Vás náš web zaujal. Budete-li mít jakékoliv dotazy, určitě použijte naše diskusní fórum. Na odpověď někdy čekáte jen několik minut.

Dobry den,

vasa stranka mi pomaha nezaspat na vavrinoch a neustale doladovat moje znalosti. Srdecna vdaka vsetkych tvorcom, prispievatelom aj diskutujucim! Tato stranka je jedna z najuzitocnejsich vobec. Skvele tematicke okruhy, prehladne vysvetlenie gramatiky. Patri vam moj obdiv a velka vdaka!Prajem vela virtualnych navstevnikov!!!

Moc zdravím všechny, kteří vytváří tento web, věnují mu svůj čas a jsou pro mě studnicí rad a tipů, jak na kterou část angličtiny. Učím se anglicky několik let, poslední asi tři roky se připravuju na FCE, což není zas až tak vysoká meta, ale mířím i výš, a zcela upřímně, jsou určité oblasti tohoto jazyka, které bych bez vás naprosto nebyla schopna pochopit. Děkuji. Nikde jsem se nesetkala s tak dokonale vysvětlenou gramatikou, kterou pak musí pochopit opravdu každý :-) Teda, soudím podle sebe, jakožto zcela nestudijního typu, kterému jste mnohokrát pomohli :-) Děkuji ještě jednou a mnohokrát :-) Mějte se moc hezky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucia Botková vložený před 8 lety

Dobry den,

vasa stranka mi pomaha nezaspat na vavrinoch a neustale doladovat moje znalosti. Srdecna vdaka vsetkych tvorcom, prispievatelom aj diskutujucim! Tato stranka je jedna z najuzitocnejsich vobec. Skvele tematicke okruhy, prehladne vysvetlenie gramatiky. Patri vam moj obdiv a velka vdaka!Prajem vela virtualnych navstevnikov!!!

Děkujeme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Povi vložený před 8 lety

Moc zdravím všechny, kteří vytváří tento web, věnují mu svůj čas a jsou pro mě studnicí rad a tipů, jak na kterou část angličtiny. Učím se anglicky několik let, poslední asi tři roky se připravuju na FCE, což není zas až tak vysoká meta, ale mířím i výš, a zcela upřímně, jsou určité oblasti tohoto jazyka, které bych bez vás naprosto nebyla schopna pochopit. Děkuji. Nikde jsem se nesetkala s tak dokonale vysvětlenou gramatikou, kterou pak musí pochopit opravdu každý :-) Teda, soudím podle sebe, jakožto zcela nestudijního typu, kterému jste mnohokrát pomohli :-) Děkuji ještě jednou a mnohokrát :-) Mějte se moc hezky :-)

Děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš web líbí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ritter vložený před 9 lety

Dobrý den/ Ahoj všem

Vánoce jsou za dveřmi a konec roku 2015 jakbysmet. Chtěl bych vám všem moc poděkovat za všechnu tu pomoc, které se mi zde v letošním roce dostávalo. Bez vás by studium angličtiny bylo podstatně obtížnější.

Poděkování bych rád směřoval zvláště těmto lidem:

Franta K. Barták, Matěj K., Josef, Marek Vít, Roman Svozílek, swimmer, Lucka Skrčená, 5Falko5, Nevim 123, orim, Klotyl, Daniel Müller, Jiri, Megadeth...... věřím, že jsem na nikoho nezapomněl – kdyžtak mi promiňte ;-)

Přeji vám krásně prožité vánoční svátky a jen to nejlepší v roce 2016 8-)

Dobrý den,

moc děkuji za tyto stránky, moc mi pomáhají v učení angličtiny v tempu, které mi naprosto vyhovuje a hlavně ve výslovnosti. Když jsem si dříve vyhledala slovíčko ve slovníku, tak vždy byla výslovnost problém, ale nyní, když si ho mohu poslechnout, tak mi to hodně pomáhá. L3jl1KUk

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.