Help for English

Klíčova slova - bakalarka

 

Dobrý den.

Poslední dny nevím kam skočit dřív s bakalarkou a chtěl bych Vás poprosit zda by jste mi mohli pomoci s klíč. slovy a jejich prekladem.Vždy jsem se snažil přijít na onen název nejdrive sám.

Stáří – Ageing

Stárnutí – ????

Senioři – seniors

Vzdělávání dospělých – tady moc nevim- education of adult people?

Celoživotní vzdelavani – lifelong education (nasel jsem ve slovniku- muže byt?)

Univerzita třetího věku – (a?) university of the third age?

Neskutecne byste mi pomohli. Omlouvám se také za hrubice -tentokrát píšu z mobilu + také za jedno či dvě minula vlákna kde jste se mi snažili poradit- hodili dotaz směrem ke mě a já jej ještě neodpověděl. ..zítra odevzdam bakuli a polepsim se. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ritter vložený před 9 lety

Dobrý den.

Poslední dny nevím kam skočit dřív s bakalarkou a chtěl bych Vás poprosit zda by jste mi mohli pomoci s klíč. slovy a jejich prekladem.Vždy jsem se snažil přijít na onen název nejdrive sám.

Stáří – Ageing

Stárnutí – ????

Senioři – seniors

Vzdělávání dospělých – tady moc nevim- education of adult people?

Celoživotní vzdelavani – lifelong education (nasel jsem ve slovniku- muže byt?)

Univerzita třetího věku – (a?) university of the third age?

Neskutecne byste mi pomohli. Omlouvám se také za hrubice -tentokrát píšu z mobilu + také za jedno či dvě minula vlákna kde jste se mi snažili poradit- hodili dotaz směrem ke mě a já jej ještě neodpověděl. ..zítra odevzdam bakuli a polepsim se. Díky.

stáří – old age
stárnutí – ageing
celoživotní vzdělávání – longlife education
vzdělávání dospělých – adult education
senioři – the elderly, elderly people, senior citizens
Univerzita 3. věku – the University of the Third Age http://u3v.muni.cz/en/

Díky moc! Musí být u “University of the Third Age” určitý člen “the” i když nemyslím konkrétní?

EDIT: myslím tedy člen před slovíčkem “University”

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.