Help for English

stále platí, že....

 

Ahojky všichni. Prosím, jak vyjádřit , že stále to platí ve smyslu, něco jsem říkala /tvrdila a to “stále platí”. Díky moc :-)

It still stands or it is still valid.

My offer, invitation, still stands.

Nebo taky holds.

OK. Díky moc Josefovi a Boffin. Holds jsem taky “trefila” :-)

To je Váše oblíbená věta :-)
http://www.helpforenglish.cz/…285-plati-to

to swimmer: nějak jsem nepochopila, proč je moje oblíbená. :-( díky za odkaz, ale to není můj dotaz. :-)

Vaše v množném čísle. Jakože se tu na to ptá hodně lidí. ;-)

OK :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 8 lety

to swimmer: nějak jsem nepochopila, proč je moje oblíbená. :-( díky za odkaz, ale to není můj dotaz. :-)

Ne ne, myslel jsem to tak, že jste se na velmi podobné ptala, když se mrkněte na odkazy od Boffina v tom dotazu.. Mně se totiž často stává, že něco pochopím a zase zapomenu a furt dokola:-).

Jo,jo, swimmer. Máte pravdu. Pořád dokola. A to jsem si myslela, že mám sklerozu jenom já. :-) Díky za útěchu :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 8 lety

Jo,jo, swimmer. Máte pravdu. Pořád dokola. A to jsem si myslela, že mám sklerozu jenom já. :-) Díky za útěchu :-)

:-D presne

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 8 lety

Jo,jo, swimmer. Máte pravdu. Pořád dokola. A to jsem si myslela, že mám sklerozu jenom já. :-) Díky za útěchu :-)

Nejhorší je, že něčemu rozumím, i to dokážu vysvětlit do podrobností, pak to chvilku nepoužívám a buch. Hlavně se mi to stává, když mluvím z rodilým mluvčím, protože ten ví všechno mnohem lépe a lusknutím prstu. :-) Nezbývá než konstatovat JOIN THE CLUB.

OK jsem tam. :-) Rod. mluvčí jsou naše “skáza” všechno ví nejlíp a ještě se to nemusí učit. :-) Ale zase většinou mají pochopení pro naše,někdy fakt “krásný”, věty.. Mluvím a v momentě se slyším, jak to říkám děsně. Proto radši píšu. Mám na to čas. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.