Help for English

Nahrávání vlastní výslovnosti

 

Dobrý den.Máte někdo zkušenosti s nějakým programem nebo webovou stránkou,kde bych si mohl nahrávat svojí výslovnost a porovnat jí s libovolným audiosouborem ?Nahrávání vlastní vyslovnosti a uložení mi taky stačí.

Ahoj,

vyzkousej zabudovany recorder ve Windows. Nevim jak ve Windows 8+, ale drive byval v nabidce Start-Programy-Příslušenství

Já ho používám také, úplně postačí. Kvalita zvuku je dobrá i přes obyčejný mikrofon (používaný pro Skype).

Nebo je možné stáhnout si free prográmek pro záznam a editaci zvuku Audacity.

Děkuji za tipy.Audacity funguje i s vestavěným mikrofonem i když já většinou používám sluchátka s mikrofonem,zvuk pak má podle mne lepší barvu.

Já jsem si dnes s Audacity nazpíval mojí nejoblíbenější píseň Always on my mind od Elvis Presley.Dvakrát jsem to přehrál a zjistil,že moje angličtina je poněkud neplynulá i když mi to tak při zpěvu nepřipadalo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.