Help for English

Dotaz na správce portálu

 

Dobrý den, je možné získat nějaký kontakt na správce či zřizovatele tohoto portálu? Potřebovala bych se na něco zeptat a zároveň o něco poprosit :). Děkuji Veronika

Můžete zaslat soukromou zprávu (pm).

Viz také článek Jste tu poprvé?.

Můžete napsat na info@helpforenglish.cz nebo kliknout na profil Marka Víta a napsat mu soukromou zprávu, jak již bylo řečeno.

Dobrý den, chci se zeptat na mou přezdívku jak by se řekla v angličtině… ? Vymyslela jsem si přezdívku Kaču Kaču Pikaču… Nevíte prosím, jak by to bylo v angličtině? ;))) Kachu Kachu Pikachu? Nebo i případně jak bych napsala to A ale aby se to četlo jako A?… Děkuji za odpověď.

Takové dotazy prosím pište do help fóra. děkuji.

Testy, výslovnost a ruzná cvičení jsou fajn… A tak jsem si myslela že kdyz se zaregistrují, udělám nejaký test, že se mi to pak uloží a budu se moct vracet k tomu kde jsem udělala chybu. A budu si moct zase přečíst ty poučky proč to tak je. Ale tady to tak není. Kdyz kliknu na testy, které jsem udělala musím je udělat znovu. Nešlo by to nějak vylepšit a zařídit ? :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Avon vložený před 8 lety

Testy, výslovnost a ruzná cvičení jsou fajn… A tak jsem si myslela že kdyz se zaregistrují, udělám nejaký test, že se mi to pak uloží a budu se moct vracet k tomu kde jsem udělala chybu. A budu si moct zase přečíst ty poučky proč to tak je. Ale tady to tak není. Kdyz kliknu na testy, které jsem udělala musím je udělat znovu. Nešlo by to nějak vylepšit a zařídit ? :)

Přesně tuto funkci najdete v English Me!. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.