Help for English

Tipy k učení se angličtiny, Brno - doučování

 

Dobrý den, už rok používám program jp vocabulary, kde v podstatě napíšete slovíčko a překlad a pak ten program vás zkouší, pro mě to je velmi efektivní metoda, jak se naučit nová slovíčka z filmů, knížek atd. Bohužel jsem nic podobného nenašel pro mobilní telefon (apple), nevíte o něčem?

Pak bych měl druhý dotaz, který se týká doučování, myslíte si, že je lepší doučování face-to-face anebo skupinové? Případně nevíte někdo o nějakém dobrém doučování v Brně?

Děkuji za odpovědi

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adamis123 vložený před 8 lety

Dobrý den, už rok používám program jp vocabulary, kde v podstatě napíšete slovíčko a překlad a pak ten program vás zkouší, pro mě to je velmi efektivní metoda, jak se naučit nová slovíčka z filmů, knížek atd. Bohužel jsem nic podobného nenašel pro mobilní telefon (apple), nevíte o něčem?

Pak bych měl druhý dotaz, který se týká doučování, myslíte si, že je lepší doučování face-to-face anebo skupinové? Případně nevíte někdo o nějakém dobrém doučování v Brně?

Děkuji za odpovědi

U obou aplikací si můžeš vytvořit vlastní seznam slovíček, nebo používat již vytvořené seznamy slovíček.

Pak bych měl druhý dotaz, který se týká doučování, myslíte si, že je lepší doučování face-to-face anebo skupinové?

Vyzkoušej, co ti bude vyhovovat víc.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.