Help for English

Učebnica AJ

 

Dobrý deň :) Mám 14 rokov a som v ôsmom ročníku na ZŠ. Chcel by som sa zdokonaliť v angličtine, mám samé jednotky každý rok ale necítim sa, že viam komunikovať po anglicky. Dve roky sme mali učebnicu ChitChat, teraz pracujeme s učebnicami Project 3 a po polroku to bude Project 4, na Komunikácii v AJ čítame z Project 5 :-) Učebnice by nemala byť zameraná na úplných začiatočníkov. Akú odporúčate? Bol by som rád za takú kde okrem gramatiky by boli aj rôzne články, texty a podobne. Ďakujem veľmi pekne za všetky rady :)

A proč nezkusíte zjednodušenou četbu? Evidentně máte gramatiky dost včetně procvičování, takže četbou a poslechem či sledováním seriálů/filmů si jednak tyto jevy a slovní zásobu upevníte a jednak ještě rozšíříte o další.

Ďakujem veľmi pekne. Prečítal som si to a znie to veľmi dobre. Popozerám nejaké knižky a určite si niekoľko kúpim :-)

PS: Robil som jeden test, tuším na stránke oxfordhouse alebo nejako tak a úroveň mi vyšla A2 (Ešte jeden bod do B1), dá sa to brať nejak vážnejšie alebo na skutočné vedmosti to veľký vplyv nemá?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš vložený před 8 lety

PS: Robil som jeden test, tuším na stránke oxfordhouse alebo nejako tak a úroveň mi vyšla A2 (Ešte jeden bod do B1), dá sa to brať nejak vážnejšie alebo na skutočné vedmosti to veľký vplyv nemá?

Samozřejmě, že podobné testy nemohou zhodnotit veškeré aspekty jazyka ani úrovně. Hlavně Vy byste měl být schopen se zhodnotit. Nicméně pokud Vám vyšlo A2 (skoro B1), tak je to naprosto v normě vzhledem k tomu, že jste v 8.třídě na ZŠ, a máte hezky našlápnuto na SŠ. Jen tak dál :).

Ďakujem pekne za materiál, tiež si ho pozriem. Musím sa v angličtine zlepšiť pretože plánujem ísť na univerzitu v Anglicku :) Dúfam, že sa mi to vydarí

Budeme vám držet palce – musím říct, že je mi hodně sympatické, když mladí lidé (ještě na základce) mají už jasnou vizi do budoucna a vědí, že je potřeba udělat něco navíc, když něčeho chcete dosáhnout. My jsme stále tu, takže když budete potřebovat s něčí poradit, víte, kam se obrátit. :-)

Dobre, potom sem keď tak napíšem…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš vložený před 8 lety

Ďakujem pekne za materiál, tiež si ho pozriem. Musím sa v angličtine zlepšiť pretože plánujem ísť na univerzitu v Anglicku :) Dúfam, že sa mi to vydarí

Nevím, jestli se sem ten odkaz nevložil, nebo byl smazán, každopádně druhý pokus: https://drive.google.com/…5QWRwVEd5SXM

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 8 lety

Nevím, jestli se sem ten odkaz nevložil, nebo byl smazán, každopádně druhý pokus: https://drive.google.com/…5QWRwVEd5SXM

Bolo to tam :-) Stiahol som si to do svojho disku :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 8 lety

Nevím, jestli se sem ten odkaz nevložil, nebo byl smazán, každopádně druhý pokus: https://drive.google.com/…5QWRwVEd5SXM

Tomáš sem vložil dva stejné příspěvky, z nichž jste na jeden reagoval, čehož jsem si nevšimla. Já jsem jeden z těch identických příspěvků smazala, čímž se smazala i ta vaše reakce. Omlouvám se.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 8 lety

Tomáš sem vložil dva stejné příspěvky, z nichž jste na jeden reagoval, čehož jsem si nevšimla. Já jsem jeden z těch identických příspěvků smazala, čímž se smazala i ta vaše reakce. Omlouvám se.

Dobrý, díky :).

Ospravedlňujem sa, nejako mi to tu zahaprovalo :-D

Nebo, pokud vyloženě sháníte učebnici, pak zkuste GroundWork (tam máte všechno možné – gramatiku, testy, příběhy, výklad ke gramatice a zajímavým jevům z příběhů… mohlo by Vám to hodně obohatit Vaši angličtinu).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.