Help for English

Povinná četba ke zkoušce CAE 2010

 

Prodám Of mice and men a Through a glass, darkly – doporučené tituly k části „writing“ na rok 2010.

Cena za obě knihy celkem 300,– Kč.
Nejlépe osobní předání v Praze.

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to obecně s četbou na CAE, co se po mně může teoreticky vyžadovat, co bych měl vědět?
Jdu na zimní termím a nic bych nechtěl podcenit.

ne, nic se nepožaduje,. Když to přečtete, budete mít více možností o čem psát v sekci writing. Když ne, budete mít výběr témat užší.

Já na CPE taky nic z doporučené literatury nečetl.

Battlefield: Jestli se rozhodneš knížky přečíst, můžu ti je osobně doporučit. Jsou krátké, za dva dny máš přečteno.

Of mice and me jsem zběžně viděl, ale moc mě ta knížka neoslovila, jazyk až moc slangový, mám radši takovou trošku náročnější četbu, trošku formálnější. Through a glass mrknu…

Já jsem o povinné četbě psala takovou úvahu a myslím, že to byla asi nejlepší varianta, co jsem si mohla z té části writingu vybrat, také jsem měla tuhle část velmi dobře hodnocenu. Myslím, že není k zahození mít přečtenu povinnou četbu .. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.