Help for English

Dědeček se učí anglicky - vánoční reklama

 

Doporučuji zhlédnout, je to moc hezké! :)
https://www.youtube.com/watch?…

Já jsem čekal, že na konci řekne “I'm gonna kill you”… To by bylo aspoň vtipný. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boffin vložený před 8 lety

Já jsem čekal, že na konci řekne “I'm gonna kill you”… To by bylo aspoň vtipný. :-(

Tak tady nejde ani tak o vtip, jako o emoce. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boffin vložený před 8 lety

Já jsem čekal, že na konci řekne “I'm gonna kill you”… To by bylo aspoň vtipný. :-(

Ta vaše reakce mě přiměla otevřít si váš profil a podívat se na váš věk… a pak jsem si řekl, že třeba nemáte rád Vánoce…

Mně ta reklama naopak přijde skvělá. Podobné k Vánocům patří, hlavně v Británii. Letos se třeba povedla reklama Marks & Spencer.

Ta od Franty má navíc ještě přidanou hodnotu pro studenta angličtiny…

Úžasné video, přidávám do oblíbených. Až budu mít zase nějakou krizi, tak si ho pustím na motivaci.

Díky, Franto, pravá vánoční reklama. O:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 8 lety

Ta vaše reakce mě přiměla otevřít si váš profil a podívat se na váš věk… a pak jsem si řekl, že třeba nemáte rád Vánoce…

Mně ta reklama naopak přijde skvělá. Podobné k Vánocům patří, hlavně v Británii. Letos se třeba povedla reklama Marks & Spencer.

Ta od Franty má navíc ještě přidanou hodnotu pro studenta angličtiny…

Si jen dělám srandu… ;-) Reklama je v pohodě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boffin vložený před 8 lety

Si jen dělám srandu… ;-) Reklama je v pohodě.

Tak to jsme radi…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.