Help for English

Jak na to?

 

Ceny jsou různé, záleží jestli lektor vyučuje doma nebo jestli má k dispozici třídu, jestli jsi na malém nebo velkém městě atd. Já jsem donedávna platila za 60 minut španělštiny ve skupině (4–8) 120 Kč za 60 minut.

Je to soukromá kancelář a 60 minut se věnuje lektor jen mě vše je v angličtině od začátku až do konce. Bydlíme na malém městě.

Marek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od logi vložený před 8 lety

Je to soukromá kancelář a 60 minut se věnuje lektor jen mě vše je v angličtině od začátku až do konce. Bydlíme na malém městě.

Marek

Přijde mi, že je to odpovídající cena. Ale stejně nejvíc bude záležet na tom, jestli ta cena bude odpovídat úrovni výuky.

Cena lekcí může být 150 Kč, ale také třeba až 500 Kč u špičkového lektora. Pokud je to přes agenturu, měla by tam být jistá záruka, že Vám při nespokojenosti vrátí peníze nebo dají jiného lektora.
(Že je vše v angličtině by mělo být takovou malou samozřejmostí u všech studentů, kromě začátečníků. :) )

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.