Help for English

Basic grammar in use

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenost s touto učebnicí. Jestli po Essential grammar in use je potřeba mít tuto než člověk začne s EGU?? Nikde jsem nenašla žádný náhled do ní, tak by mě zajímalo, jaká je to úroveň a zda tu řadu IN USE je potřeba doplnit i touto knihou, díky :-)

Jak se zdá, Murphy udělal kromě řady Essential Grammar in Use (červená) – English Grammar in Use (modrá) – Advanced Grammar in Use (zelená) i řadu Basic Grammar in Use – Grammar in Use Intermediate, která je zaměřená na americkou angličtinu. Takže mít ji nemusíte, záleží na vás, zda si chcete osvojit spíše americkou, nebo vám stačí ta prvně jmenovaná (kde jsou zahrnuty obě, i když tam americká je upozaděná).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Povi vložený před 8 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenost s touto učebnicí. Jestli po Essential grammar in use je potřeba mít tuto než člověk začne s EGU?? Nikde jsem nenašla žádný náhled do ní, tak by mě zajímalo, jaká je to úroveň a zda tu řadu IN USE je potřeba doplnit i touto knihou, díky :-)

Přesně tak. Basic Grammar in Use vlastním a je to víceméně to samé jako Essential. Těch gramatických rozdílů mezi br. a am. angličtinou není zase tolik, takže ani knihy se neliší nějak zásadně.

Dekuji Vam za odpovedi :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.