Help for English

Vývoj jazyka - "pregnant people" místo "expectant mothers"

 

To zase někdo vymýšlí hlouposti.Něčí pochybná náplň práce.

Svět spěje …no víme kam…za chvilku bude sprosté slovo i maminka jen aby se náhodou neurazila menšina jinak orient. lidí..

Pro nemocnice je to obzvlášť obtížné – když je někdo bude kvůli špatnému oslovení pořád žalovat, tak se nedoplatí.

Já se obávám, že tady lze pouze rozdělit lidi na dvě skupiny: ty se selským rozumem a bez něj. Protože i v (zatím) minoritních skupinách se najdou lidi se selským rozumem, kteří jsou zodpovědní a mají to v hlavě srovnané. Tak nějak mi celá tato kauza připomíná dobové známé heslo “Poručíme větru dešti”.

Je mi smutno z toho, když vidím, že z homosexuality a transsexuality se dělá něco “normálního” . Nic proti těmto lidem nemám – nemohou za to, ale normální to opravdu není. Opravdu mě pobavilo, když nedávno v Prostřenu jeden homosexuálně orientovaný účastník nazýval svého partnera “manželem” :/

No já kdybych náhodou otěhotněl, tak by se mi taky nelíbilo, kdyby mě někdo nazýval nastávající maminkou, tak jakýpak hlouposti?

Ritter: Slovo “normální” bych zakázal a nahradil slovem “obvyklý”.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boffin vložený před 8 lety

No já kdybych náhodou otěhotněl, tak by se mi taky nelíbilo, kdyby mě někdo nazýval nastávající maminkou, tak jakýpak hlouposti?

Ritter: Slovo “normální” bych zakázal a nahradil slovem “obvyklý”.

:-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.