Help for English

školné - univerzita

 

Chtěla jsem se opět hlásit v Brně na fildu na následné magisterské a konečně ho dodělat. Podívala jsem se, raději, kolik budu platit za semestr kvůli překročení doby studia. Částka 36 tisíc korun !!! za semestr mne opravdu, opravdu šokovala. A k tomu mne doopravdy naštvala, protože taková výše školného se mi již jeví jako likvidační. Přihlášku letos nepodávám, pokud seženu cca 150 tisíc na dva roky…tak se opravdu, opravdu zamyslím, jestli to cca za 20 dnů výuky /2 roky a zkoušky dám. Kam to všechno spěje? A myslím, že Celta, Delta a popřípadě česká překladatelská státnice na JŠ budou mít přednost. Děkuji za každý rozumný komentář nebo názor, Katka

A vy jste to magisterské studium předtím přerušila? Platíte jenom to, o kolik ty dva roky překročíte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucy12 vložený před 7 lety

A vy jste to magisterské studium předtím přerušila? Platíte jenom to, o kolik ty dva roky překročíte.

…to není to, oč tu běží…:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.