Help for English

ÚROVEŇ ANGLIČTINY, VÝRAZNÉ ZLEPŠENÍ

 

Ahojky! :)

(Neberte to jako nezdvořilost, ale tady na HFE všem tykám. ;) )

Rozhodla jsem se vytvořit nové vlákno – to z jednoho prostého důvodu. Abych se přiznala, tak nevím, jaká jsem úroveň a jak dobře angličtinu ovládám.
Když jsem se poprvé setkala s určením kategorie při výběru vhodného článku právě pro mě, tak jsem si nebyla jistá ani jedné kategorie.
Zkoušela jsem jako první úroveň STARTER, ale ta pro mě nebyla vhodná.
Chtěla bych se zlepšovat a posouvat dál, ale nevyznám se v těchto stránkách, nerozeznám, jaká jsem úroveň. Není to chybou stránek, chyba je na mé straně. ;)
Budu ráda, když někdo zareaguje na můj příspěvek! :D

Zdarec!

Pokud jste zde nová, určitě se hodí přečíst článek Jste tu poprvé, který je na úvodní stránce nahoře.

Samotné “úrovně znalosti” máte v článku zde.

Když si zde vyfiltrujete nějakou úroveň, vždy vám systém ukáže články vaší úrovně, ale taky články o jednu úroveň níž a jednu výš.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 7 lety

Pokud jste zde nová, určitě se hodí přečíst článek Jste tu poprvé, který je na úvodní stránce nahoře.

Samotné “úrovně znalosti” máte v článku zde.

Když si zde vyfiltrujete nějakou úroveň, vždy vám systém ukáže články vaší úrovně, ale taky články o jednu úroveň níž a jednu výš.

Mockrát děkuji, snad jsem moc neobtěžovala! :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od GoodAngel vložený před 7 lety

Mockrát děkuji, snad jsem moc neobtěžovala! :D

Vůbec ne, od toho jsme tady :-)

Kdyby něco/cokoli, ptejte se dál.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.