Help for English

Seabase Delta

 

Tak ako mám prolezlou stanici alpha, na vláček nemám kredit, a nevím, jak mám rozjet ty výtahy, nebo jak vlastně dálporadíte prosím někdo? :-(

U prvního výtahu se dá jet do 2. poschodí zmáčknutím čudlíku.

Jenda: miniporka je až úplně poslední úkol.

Jerofyzo: už půl hodiny mačkám čudlík a ..nic..pick the lift up,press the button..
press the lighted button..the red one,..zkrátka nemůžu přijít na ten command..

Push the button 2?

nebo press number 2. Já jsem u rakety a nevím co dál. Tam se má stavět houpačka?

jerofyzo: díky! taky by to mohlo reagovat na press the second button:-)) co já jsem se natrápil…

Jste borci, kdo jste to bez nápovědy byli schopní přelézt!! snad se taky prokoušu..

Já být bez nápověd, tak nevím, nevím. Ale obdivuji ty, co to dokázali.

když budete všude psát EXAMINE + podst. jméno, většinou to napoví samo. EXAMINE THE BUTTONS – řekne vám to, že tam jsou čudlíky označené 1, 2, 3. Tak jednoduše zmáčkenete jeden z nich. Je jasné, že když napíšete PRESS THE BUTTON, že Vás nepochopí, protože neví, který z nich.

Marek: Díky, to je ale hra!! super..

Nevíte jak postavit houpačku? Vím,že to tu párkrát bylo,ale nevěnoval jsem se tomu pozorně.Myslel jsem,že to zvládnu. Jsem u odpalovací rampy. Hlavice nade mnou. :-( .....hra je zábavná a člověk se nenudí :-D

pokud máte vše potřebné, stačí napsat MAKE + slovo pro houpačku.

Našla som ich.

Už jsem na konci, ale stejně nevím co ta ponorka. Mám to dřevo s tím nápisem. Myslím,že to má nějakou spojitost. Také nevím k čemu je security control.ať zkoumám, jak zkoumám – nic mě nenapadá.Mačkám knoflík…nic :?:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.