Help for English

Seabase Delta

 

Jenda176: zkus s tím knoflíkem otočit :-D

Děkuji.Já stále mačkám,tlačím,táh­nu,páčím, likviduji, ale otočit mě nenapadlo :-D

ja at si stahnu hru tim prvnim ci druhym zpusobem, tak kdyz to chci spustit, tak to nejde, pise mi to porad nejakou chybu.. co s tim? :-(

KNOB je takový ten otáčecí knoflík, BUTTON je mačkací a SWITCH je přepínací. :-)

spusť jako správce.

jakou chybu?
(vždycky, když potřebuješ poradit s něčím, co ti hází chybu – ať je to cokoliv – je potřeba říct KDE, KDY a jakou chybu to hlásí. Tvrzení „píše mi to pořád nějakou chybu“ mám nejradši. :-) )

:oops: uz to fachci :oops:

jak jsem tak rád, že to mám za sebou :-D :-D :-D bez dohrání nedotaneš zápočet! Break your leg!

ramonis: Dobrej nápad. :-D

Jinak jsem chtěl ještě upozornit na poznámky (které se dají zapisovat v mapce),které někdy zmizí.Něco jsem si poznamenal (většinou věci co upustím) a když jsem to pak chtěl najít – nikde nic. Stalo se mi to párkrát. Jinak skvělá hra 8-)

chjoo, stojím na houpačce u polámaného žebříku a nahoru se mu nechce a nechce :-)

v té videohře na toaletě byl klaun – co ten klaun dělal?Vzpomeneš si?

házel kouli na houpacku, ale říká mi to, že neví proč by to dělal :-)

huráá, nechápu, že žádný z těch minimálně 50ti příkazů nefungoval, díky :-)

Nevíte co udělat s fólií?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.