Help for English

Projekt na AJ - "FUTURE"

 

Zdravím vás! :) Děkuji za zkontrolování minulého projektu, dnes tu mám však další.

My future

  • I don't know yet at what second I will go and I don't know at all what job I will do. One day I would like to visit England. This is my biggest dream now. I like big cities so I also think about Prague. If England won't be succeed my second choice will be probably Prague. I adore this city and I adore the most famous Czech football club Sparta Prague.

The future of the world

  • The future of the world is uncertain. I start with the population. The world's population is growing up very fast and will be growing much faster so it could happen that on the Earth won't be enough space for more people. We could resolve this problem if we could find the life on other planets. People won't be dying as much as nowadys thanks to more advanced healthcare. We will be able to defuse a lot of illnesses. As I said the population is growing very fast so villages become towns, towns become cities, cities become metropolis and so on. Even it is almost certain that robots will be walking among us. We will able to make a flying car and there won't be a traffic jams. The biggest threat will be wars that can be devastating because of more modern weapons, bombs and army equipment. But all those things are only my predictions. Time will tell how the world will look like in a few years.

Moje budoucnost

  • Zatím ještě nevím, na jakou střední školu půjdu a už vůbec nevím, jakou práci budu vykonávat. Jednou bych se chtěl podívat do Anglie. To je mým největším snem. Mám rád velká města, takže také přemýšlím o Praze. Kdyby mi Anglie nevyšla, moje druhá volba bude Praha. Zbožňuji tohle město a zbožňuji nejslavnější český fotbalový klub Sparta Praha.

Budoucnost světa

  • Budoucnost světa je nejistá. Začnu populací. Světová populace roste velmi rychle a bude růst ještě rychleji a mohlo by se stát, že na Zemi už nebude dostatek místa pro více lidí. Tento problém bychom mohli vyřešit tím, že bychom našli život na jiných planetách. Lidé nebudou umírat tak moc jako teď díky více pokročilejšímu zdravotnictví. Budeme schopni zničit mnoho nemocí. Jak jsem řekl, populace roste velmi rychle, takže z vesnic se stanou města, z měst se stanou větší města, z větších měst se stanou velkoměsta/me­tropole atd. A je téměř jisté, že se mezi námi budou pohybovat i roboti. Budeme schopni vyrábět létající auta, takže nebudou dopravní zácpy. Největší hrozbou jsou války, které můžou být zničující kvůli modernějším zbraním, bombám a vojenskému vybavení. Ale tohle všechno jsou jen moje předpovědi. Čas ukáže, jak svět bude vypadat za několik let. (A jenom.. jak by se prosím řeklo “Jaké si to uděláme, takové to budeme mít.”

Děkuji. :)

1. I don't know what high school I'll go to and what my job would be yet
2. If England doesn't work out, my second choice…
3. Let me start with population
4. The world's population is growing up very fast and will be growing much faster so in the end, there might not be enough space on earth
5. We could solve this problem by finding life on other planets
6. Even What's more, it is also certain…
7. …to make flying cars so there won't be a (any) traffic jams

Za sebe musím říct – pěkná práce :-).

Děkuji mockrát! :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.