Help for English

reading - přirazování odstavců do textu

 

Dobrý den.

Co byste přiřadili k šestému (č. 19) odstavci? Já původně dal E, ale poté co jsem si text přečetl znovu tak váhám nad H, které se mi líbí více. Svým způsobem bych si však dovedl odůvodnit jak E tak i H. Jaký je váš názor?

Text zde!

Omlouvám se, že to není otočené správným směrem, ale já to tak v počítači mám a bylo to tak i těsně před nahráním souboru…nechápu, že se to otočilo zpátky. Mělo by to jít uložit a pak to lze otočit…ještě jednou se omlouvám za tuto komplikaci.

Já si myslím, že tam patří (jen) H. E má totiž nepodložené přirovnání “it's not the big earners like that …”, ale jako kdo? O žádných takových “big earners” nebyla zmínka, to přirovnání tedy není platné. Kdyby tam nebylo “like that”, tak by to šlo. E, jak se mi zdá, je zrovna ta “one extra sentence which you do not need to use” přesně kvůli tomu nepodloženému přirovnání.

Děkuji mnohokrát za pomoc :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.