Help for English

Seabase Delta

 

Nejprve vyžehlit.

To už mám, ale nevím jak ji použít.

Odrazí se tím paprsek

Už jsem zkoušela všechno možné, ale nevím kam ji mám položit.

Jak je odpalovací rampa postav houpačku a pak uvidíš paprsek.

Tak jsem u hlavice, ale stejně nevím co mám dělat.

je tu ten paprsek, ten je potřeba odvrátit… s použitím té fólie.

ramonis, marek: jelikoz sem se zasekl asi na 2% tak se zapoctem uz sem se rozloucil :-)

ako mozem ziskat tu novu kartu na cestovanie, ked sa nemam cim podpisat, a nikde som pero nevidela a tiez to ponorenie sa ste ako vykonali, ked mam na sebe oblek ale aj tak nechce ist bo ze nevie dychat ale tu air bottle nechce pouzit

  • Kartu získáte v head office u autoclerk, potřebujete ale najít pero – 3 patro a pak nusíte ven do moře, air bootle má hadice, které se musí spojit s oblekem, také nezapomeňte na harpunu, kterou budete potřebovat, takže – propátrat 3 patro. Hodně zdaru.

Škoda, že Ramonis dosáhl cíle, měl pěkné hlášky, takže Roman 298 nenech se zahanbit, bojuj, poradíme jako ramonisovi. Na zápočet ti držím pěsti, a na hru – od čeho jsou přátelé?

obcas asi rada potreba bude…ale tam kam sem se zatim dostal, tak kolikrat sem musel kroutit hlavou, jak napadite (obcas az macgyverovsky) marek premyslel

no ale ako sa dostanem na to tretie patro, som chcela prilepit to tlacitko vo vytahu zvejkou ale to neslo

monas:zkus vyzkouset ruzne prikazy, pokud ten cos pouzila nefungoval..

ja uz som pouzila snad vsetko, on ma vobec neposlucha:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.