Help for English

E-book pro učení gramatiky

 

Ahoj, máte někdo zkušenost s nějakou e-knížkou pro učení gramatiky? Kterou bych si mohl v klidu číst např. v autobuse apod.? Vím, že možná řeknete, že mám číst klasické knížky v angličtině. To dělám, ale rád bych i nějakou gramatickou knížku, jelikož tím že budu číst přímo text, kde vysvětlují gramatiku, tak tím si to podle mě vštípím do hlavy daleko rychleji. V klasické podobě používám English grammar in use, která se ale např. v elektronické podobě nevyskytuje. Koupil jsem si na Amazonu Grammar Girl's Quick and Dirty Tips for Better Writing Knížka se mi příjemně četla, takže uvítám něco podobného. Ale klidně si nechám doporučit klasickou e-knížku na gramatiku, pokud teda takové knihy jsou. Ačkoliv na Amazonu nějaké knížky jsou, tak z té ukázky, které si mohu nechat poslat moc nezískám přehled o kvalitě té knížky.

Děkuji za rady. Jinak moje úroveň by mohla být tak kolem B2

Poslal jsem Vám soukromou zprávu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.