Help for English

Preklad vety

 

Zdravim
Vetu: musi byt motivovana prelozim: she must be motivated.
Ale ako mam preložiť: musi ju k tomu nieco motivovat. ? Dakujem

something must motivate her to… / there must be something to motivate her (that motivates her) to…

Nebo prostě BY: She must by motivated BY something.

ahoj chtel bych se zeptat na dve veci. za prve… veta MAS CAS? proc nemuze byt prelozena HAVE YOU TIME ale duolingo po mne chce DO YOU HAVE TIME. Myslel jsem, ze HAVE nepotrebuje pomocne DO. A dalsi veta kterou nevim je MUJ POKOJ NEMA ZADNE OKNA. Myslel jsem, ze preklad je MY ROOM HAS NOT ANY WINDOWS ale je to spatne a spravne je MY ROOM DOES NOT HAVE ANY WINDOWS. Proc nestaci dat HAS do zaporu kdyz je to pritomny prosty cas. diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman1989 vložený před 6 lety

ahoj chtel bych se zeptat na dve veci. za prve… veta MAS CAS? proc nemuze byt prelozena HAVE YOU TIME ale duolingo po mne chce DO YOU HAVE TIME. Myslel jsem, ze HAVE nepotrebuje pomocne DO. A dalsi veta kterou nevim je MUJ POKOJ NEMA ZADNE OKNA. Myslel jsem, ze preklad je MY ROOM HAS NOT ANY WINDOWS ale je to spatne a spravne je MY ROOM DOES NOT HAVE ANY WINDOWS. Proc nestaci dat HAS do zaporu kdyz je to pritomny prosty cas. diky

Založte, prosím, vlastní vlákno, aby se nám odpovědi nemíchaly. Děkujeme

 

Vlákno je zamčené. Nelze do něj přispívat.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.