Help for English

Seabase Delta

 

co se má udělat s řasama na food farm?

FISH: Já ji budu hrát ještě taky dlouho, moc těžký :-D Ale budu se snažit dokončit do konce listopadu.

Prue: Musíš si sehnat něco, čím přes ně projdeš. Třeba nějaké boty :)

prue: PUT sth IN/INTO sth. S předložkou TO to nedává smysl.

FISH – když ty dveře zmizí, tak dejte jen E (východ). Nejde to?

Taky nejak nevim jak se dostat dal z Shadowy tunnel. Byly tam tezke dvere, ty zmizely kdyz jsem pustil heavy metal do mikrofonu a ted tam neni vubec nic a nejde jit na E, jde jen zpet na W k mikrofonu.

Zkuste položit rádio u mikrofonu na zem, pak ho pustit a nechat tam. Potom by se dveře měly otevřít.

nevím jak zapnout pás, take off the belt nefunguje prosím......

Např. Fasten the belt

jak jste to mysleli s tou kamerou?

Janie83, thanks :) Jsem to zkousel nejprve polozit, ale pak tam nesla dat ta kazeta, naopak to jde.

a jak že to zadáváte to zapni hudbu, nebo zapni přehrávání? napadlo mě jen switch on, turn, ale to je asi špatně, protože furt nic :-)

Turn on the player.

mám pás a když chci vložit card do slotu tak říká že dveře jsou zavřené, když je chci otevřít tak říká že dveře tady nejsou a vrátit se mně nějak nedaří.

kisnu na 44%, takhle to do rána nedohraju :-), zasekla jsem se, nevím, kam dál, chybí mi otevřít heavy metal dveře a zbavit se kamery

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.