Help for English

Seabase Delta

 

Kamera se dá zakrýt něčím placatým.

letím tím tunelem bez vložené karty nevím co dál, zpátky pro dveře abych je otevřela a vložila kartu nevím jak s vrátit prosím o radu

v jakém jste tunelu?

Sonya: kde přesně se nacházíš?

v travel-tube car asi čtvrtá v pořadí , červená barva

Tak můžeš vystoupit nebo jet dál.

FISH & Jimmy8: Můžete mi poslat SAVED hru? Uložte si pozici v tom tunelu (např. do prvního slou) a pak mi pošlete soubor SAVED1.sav

Já na to mrknu, třeba jsem tam něco změnil, když jsme dělal nedávnou opravu souborů.

nejde to, ani vystoupit ani jet dál. Myslím, že musím nějak vložit tu kartu do slotu, ale něco jsem asi udělala špatně. Píše mně, že se řítím tunelem a karta zůstala někde ve dveřích nebo co.......

v kuchyni je pánev špinavá a když ji přinesu do sprchy, tak je zase čistá dost… umývá se tedy něčím jiným než vodou?

Sonya: Tak to mě už nic nenapadá. Leda ukončit hru.

Lenka: je třeba pustit vodu, pak umýt pánev.

jj, ale jak pustím tu vodu? zkoušela jsem turn tap, press, pull, switch,

Turn on the water.

lack of intelligence… Než půjdete spát, nejde mi nasadit lahev, píše se tu connect, ale to nejde, prý nedosáhne

Tak momentalne netusim jak rozkodovat to bearing? To druhe je jasne, ale to prvni me fakt uz nic nenapada. Cestou jsem nic podobneho nevidel ani nenasel, zkousel jsem zadavat vsechny mozne stupne daneho kvadrantu a taky nic, takze netusim co mi unika… Any ideas? :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.