Help for English

Seabase Delta

 

Lenka: Jak to myslíte, že to vůbec nejde?

souřadnice jsou 2 třímístná čísla, jedno je napsané ve výtahu, druhé určitě nosíte s sebou

Lenka: Už víte, že je na dně šachty. Tak ve výtahu dejte LOWER THE LINE, nebo je DROP THE LINE, a pak zase to lano vytáhněte – PULL THE LINE OUT. A hurá, je tu disk.

no, našla jsem dalekohledem disk, prozkoumala jsem ho, hodila dolů lano a nic. Zkouším různé povely – vytáhni lano, vytáhni disk, polož magnet na disk, nic mi nejde

děkuju, zkoušela jsem taqke the line out

omg, na zachode si chci „odpocinout“ a ne hrat nejaky hry :-D

Lenka: Ono také jde udělat to, že když dolů visí lano, jednoduše vyjdete z výtahu. Tím se lano vytáhne. :-)

propadám panice :-), nechala jsem boty u řas… :-)

juchu, britanie je zachranena!! :-)

už zase musím použít žvýkačku ve výtahu, jenže já mysella, že už ji znovu nebudu potřebovat a teď ji nemůžu najít :-), jestli tohle do večera dohraju, o jsem teda zvědavá

jsem v pasti – po dvojím použití žvýkačky jsem ji zanechala ve 3. patře – teď jsem ve výtahu a chce to po mně přilepit něčím tlačítka, jak se mám dostat do 3. patra pro gumu, když jsem ve 2. patře, a není to divné, aby se ta tlačítka sama odlepila? mám 84%

štěstí mi přálo, guma ležela v kuchyni, ale je m to stejně k ničemu, třetí patro nefunguje, myslela jsem, že musím navštívit ten rozbitý žebřík ve třetím patře, ale když tam výtah nejede?

sorry, to dělá to ponocování… jsem tam

stojím před ponorkou a mám 101% :-)

vy jste byli všichni hrozně chytrý, moc nápověd jste nepotřebovali, ale já ted nevím, jak se dostanu do té ponorky?, release mám, ale koukám na ni a nemůžu ji otevřít

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.