Help for English

Seabase Delta

 

poraďte kde vzít číselný kod do počítače

ako hodim tu palacinku na tu kameru
ked pisem throw pancake on, at camera, lens, rozne kombinacie aj put pancake … a nic

sonya: 1.)nemáš horečku? zkus si změřit teplotu :-D
2.)na jednom vstupu k jednomu výtahu je něco napsáno…

A máš tu palačinku v ruce nebo ještě na pánvi?

sonya: počítač zatím neřešte, až budete mít souřadnice, vrátíte se.

FISH : 1)nemám
2)u výtahu jsem ještě nebyla a nemůžu ho najít

sonya: Jestli jste té torpédové místnosti, tak jeďte ještě o zastávku dál. Tam pak budou výtahy.

pomůže vám mapa, vždycky se podívejte do mapy, kde jste a kam chcete jít

jen na jednom místě teče voda, ve 3. patře… :-)

jinak je voda všude okolo, pánvička jde umýt i v oceánu. :-)

vážně? to mě celou dobu nenapadlo :-)

sonya: to je divné, všichni mají horečku, když hrají, radši si změřte teplotu

Mimochodem, právě uploaduju opravenou verzi programu. Článek již nyní odkazuje na tyto nové soubory.

Kdo už hru hrajete, stáhněte si prosím opravu zde:
[a href=http://w­ww.helpforenglish­.cz/download/Se­abaseDelta-oprava.zip]Se­abaseDelta-oprava.zip[/a]

Je to víceméně celá hra kromě uložených her. Kdybyste si nyní instalovali celou hru znovu, přišli byste o uložené pozice. Tento balíček umožní používat novou verzi a zachovat uložené pozice.

Balíček ZIP jednoduše rozbalíte tam, kam jste rozbalili ten původní. Přepíšete tak téměř všechny soubory na nové (kromě zmiňovaných pozic). Na úvodní obrazovce vpravo dole se nyní bude ukazovat číslo verze 1.1.0

Prosím otestujte, snad bude vše fungovat.

Opravil jsem poměrně dost chyb a podivností.

Lenka: Myslím, že SOnya je ještě na začátku.

Marku jsem ted dole v přechodové komoře, mám potápěčský oblek a ploutve, ale nevím co s tím, obléknout nejdou. Na výtahy jsem zatím nenarazila.Tor­pédová místnost to je s tím PC?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.