Help for English

Seabase Delta

 

co třeba FLIP THE SWITCH?

fix/tie/bind/fasten magnet on/in/at the line – je to špatně

zkuste předložku TO. :-)

Fix magnet to the line – tak to taky neběhá

TIE THE MAGNET TO THE LINE, nebo TIE THE LINE TO THE MAGNET

Grrr – tak to by šlo. :shock:

Hurá, hurá :) Dokonáno jest. Moc děkuji za rady, které se tu na fóru objevily, protože bez nich bych to nedohrála.

Kde sezenu to lano a mísu?

stale neviem co s tou foliou pri tej rakete, dala som examine beam a pise to on reflection ale nechapem co on reflection

grr vobec nechapem co stale chce povedat s tym odrazom, a skusala som kadeco a stale nic, musim to vzdat lebo sa iba u toho rozculim

Lano je v pradelne

MonayMoon: Tu hlášku o REFLECTION píše ještě u jednoho předmětu (u fólie)… nenapadne Vás něco?

Právě jsem uploadnul instalátor hry. Mohli byste prosím někdo vyzkoušet, jestli vše funguje, jak má? Link je v článku o hře.

Tak jsem v koncích. Potřebovala bych udělat palačinku, ale nemám misku, všechno ostatní mám. Poradíte mi,kde ji najdu?

chtěla jsem si nainstalovat tu novou verzi, ale nějak jsem blbě nainstalovala tu původní a ted to nejde odinstalovat, a to už to tam mám 2×… Nechám si to zítra spravit odborníkem

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.