Help for English

Seabase Delta

 

nejsem si jistá, jestli bowl není mezi odpadky

Tak odpadky jsem ještě nenašla. Teď bojuju s tím SWITCH, píše mi to, že to mám short with, ale vůbec netuším čím.

super, mám mísu

nedaří se mně uvolnit šroubek u magnetu, zkoušela jsem mám kladivem, vidličkou, dent. kleštěmi. Taky nevím jak rozbít skleněnou skříňku.děkuji za radu

To sonya: Musíš najít šroubovák, je ve stanici Charlie. Skleněná skříňka je na odreagování, ale zkus do ní bouchnout kladivem.

to mandy28: podařilo se ale to je fakt jen tak.....
a co ty pevné dveře, musím mít nějaký klíč nebo jdou rozbít

prosím kde najdu ingoust?

Inkoust je v chobotnici.

jak se dostanu k odpadkům, zkoušela jsem vlést na pás, ale říkal že to je špatná cesta. je tam switch ale nejde otočit ani nic.

To sonya: ten switch je treba nejak porouchat, nejak vyzkratovat … necim kovovym (metal) …

Prosím,kde jste našli vidličku? v kuchyni teda neni:-) a můžete mi prosím poradit, kde se asi tak nachází kazeta do tape playeru? pochodil jsem 2. i 3. patro a nic…jestli já tohle jednou dohraju… :-( :-(

kazetu najdete až projdete přes tu kameru v třetím patře.
vidlička je na stole v jídelně.

No super! díky moc! Marku, vy nikdy nespíte?

skoro nikdy. :-)

Ehmm…nevim proc, ale uz mi podruhe nechce vylezt na ten pas, do mistnosti s odpadky…nechal jsem tam kartu :-)

Edit: spatny prikaz…uz to jde :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.