Help for English

My hobbies

 

Dobrý večer, ráda bych vás poprosila o kontrolu této eseje na téma My hobbies. Poprosila bych vás především o zachování pořádku slov, členů the atd. Děkuji

I don´t have much free time, but I have a lot of hobbies. When I was very young, I spend my time playing with others children from our street. We climbed on the trees and we were outdoors until late. Now, when I grow up, I have another hobbies. I have many responsibilities, therefore i haven´t so much time for my hobbies. I spend my free time with my friends, but we don´t want to climb on the trees now. We just talk about our lifes and problems and we advise each other. Choir belongs to my hobbies, too. I love singing. I like tour too. I love nature. I like walks on hills and and so. In my free time I draw too. I make diverse pictures. I love my hobbits.

Nemám moc volného času, ale mám mnoho koníčků. Když jsem byla malá, hrála jsem si ostatními dětmi z naší ulice. Lezli jsme po stromech a byli dlouho (do pozdních hodin) venku. Teď když jsem starší, mám jiné zájmy. Mám mnoho povinností, a proto nemám čas na zájmy. Svůj volný čas trávím s přáteli, ale teď nechceme lézt po stromech. Jen si povídáme o našich životech a problémech a vzájemně si radíme. Do mých koníčků patří také sbor. Miluji zpívání. Taky mám ráda túry. Miluji přírodu. Mám ráda procházky po kopcích a podobně. Taky maluji. Dělám rozmanité obrazy. Miluji svoje koníčky.

1. When I was very young, I spent… / I would spend…
2. with others children
3. and we were outside until it got too late
4. Now that I'm older, I have another hobbies (i když ještě lepší by možná bylo “different hobbies”)
5. therefore I don't have so much time… (jenom zmíním hovorovější varianty toho therefore: and that's why / which is why)
6. I like tour hiking too
7. I like walking on hills and so on
8. I love my hobbies (i když hobiti jsou taky super ;-) )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 5 lety

1. When I was very young, I spent… / I would spend…
2. with others children
3. and we were outside until it got too late
4. Now that I'm older, I have another hobbies (i když ještě lepší by možná bylo “different hobbies”)
5. therefore I don't have so much time… (jenom zmíním hovorovější varianty toho therefore: and that's why / which is why)
6. I like tour hiking too
7. I like walking on hills and so on
8. I love my hobbies (i když hobiti jsou taky super ;-) )

Mnohokrát děkuji a přeji pěkný den :)

Dodávám:

  1. I have another hobbies – I have different hobbies – Daniel zmínil, nevšiml jsem si
  2. We climbed on (the) trees – Může být klidně bez určitého členu :-).
  3. But we don´t want to climb on (the) trees now – Asi jste chtěla říct, že na stromy už lézt nechcete (protože jste dospělý) – místo now použít anymore
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cheerry vložený před 5 lety

Dodávám:

  1. I have another hobbies – I have different hobbies – Daniel zmínil, nevšiml jsem si
  2. We climbed on (the) trees – Může být klidně bez určitého členu :-).
  3. But we don´t want to climb on (the) trees now – Asi jste chtěla říct, že na stromy už lézt nechcete (protože jste dospělý) – místo now použít anymore

Ten Váš bod 1. jsem zahrnul ve svém bodě 4. ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.