Help for English

Seabase Delta

 

chobotnice je venku v moři. Budete potřebovat oblek, vzduchovou lahev a harpunu.

jé děkuji,až teď vidím že se tam dostanu bez použítí vlaku, ale tu harpunu nemám.

ta je ve třetím patře.

SPEARGUN

ja jsem......speargun mám už dlouho, díky Marku, jdu lovit

tak ink už mám, ale dole ve vraku lodi jsem upustila barrel a nejde vzít zpátky, říká abych ho více upřesnila.Chtěla jsem prozkoumat cannon a říkal, že kdyby měl něco co je v sudu – zkoušela jsem se do něj podívat, rozbít. pořád říká be more speciffic....­......nevím co s tím.

pozor:
BARREL – sud
BARREL – hlaveň

Když chcete vzít sud a jste u hlavně, napište např. že chcete vzít EMPTY BARREL a nebo jednoduše napište TAKE EVERYTHING a on vezme jen to, co se sebrat dá. Tedy sud a ne hlaveň.

potřebuji ten klíč k druhému výtahu, vím že je v řasách, ale nevím jak ho tam najít. příkazy exa , look, search nefungují. na tom stole taky není. prosím poraďte.....

na stole je. Stůl je na západní straně místnosti. Stačí tedy napsat GO WEST. Musíte ale mít na nohách ploutve.

díky Marku, nevím proč mě to nenapadlo.....

doufala jsem že na disku budou ty souřadnice – teda druhé trojčíslí, ale nic , ach jo.........

souřadnice – jedna je na teploměru, druhá je na nápisu u výtahu.

Kde jste všichni vzali žvýkačku? žádnou jsem nepotkala, nebo jsem slepá? :oops:

a v mrazáku jsi byla?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.