Help for English

Seabase Delta

 

Hram odznovu, mala som problém v druhej hre s kľúčom, už som ho našla. Hra je naozaj napínavá.

Když se chci někam vrátit, to nejde tak, že na mapě kliknu na to místo? To musím dát zase příkazy, abych se vrátila zpátky? Poradíte jak odložit nějakou věc z inv?

Ano, klikání na mapě, to je jen na mapě a zůstane to na mapě.

Věci se pokládají pomocí DROP a několika dalších příkazů…

Takže když se chci vrátit někam hodně zpátky, tak musím jít „místnost po místnosti“? Začínám se dost ztrácet, protože já a mapy… :-)

ano, přesně tak. DO některých lokací se např. ani nejde jen tak vrátit…

Připadám si jako Johny English:-)

Poradíte mi někdo, kde najdu mikrofon, abych mohla otevřít dveře? Nikde ho nemůžu najít.

mikrofon je na zdi

Nedaří se mi udělat palačinku – mám dirty pan (nejde umýt), flour, milk ,egg.

epro: nejde umýt? Že by proto, že v kuchyni není voda? Běžte někam, kde voda je.

Jj. neteče :-) Ještě jsem zuřivě hledala nějakou misku, kde bych všechno smíchala a už fakt nevím, kam bych koukla. Mám 36 % a už z toho mám zavařenou hlavu. :-D Je to docela náročný.

voda teče ve sprše a mraky vody je taky v oceánu. :-)

nemůžu přečíst ten teploměr, už mám asi horečku taky…prosím pomoc

musíte si „změřit teplotu“. To se řekne TAKE YOUR TEMPERATURE.

Asi jsem jediná, kdo tady má problém s odstraněním prkna z lodi… Vím, že mám na to použít dental pincers, ale ten příkaz dohromady asi nedám:-( Můžete mi někdo poradit?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.